GOTD: ExifCleaner 1.5 za darmo

Dodał: admin luty - 25 - 2011

exifcleaner Serwis GOTD przygotował kolejną promocję darmowego oprogramowania, która tym razem powinna przypaść do gustu posiadaczom cyfrowych zbiorów zdjęć. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu ExifCleaner w wersji 1.5, służącego do usuwania wrażliwych danych ze zdjęć. Poza niniejszą promocją produkt ten jest oferowany w cenie 15$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie ważna do jutra – 26 lutego, do godz. 9:00 rano.

ExifCleaner 1.5 to narzędzie fotograficzne pozwalające na szybkie i masowe usuwanie ze zdjęć JPEG tagów exif, geotagów, a także informacji IPTC oraz Adobe XMP. Dane umieszczone w tagach zawierają często informację o urządzenie, które zrobiło zdjęcie, o jego lokalizacji, a czasem również o samym fotografującym. Dane te mogą więc zostać wykorzystane by zidentyfikować autora fotografii oraz miejsce, w którym zostało ono wykonane. Dzięki operacji kasowania zbędnych danych możemy chronić naszą prywatność.

Proces czyszczenia informacji w tagach jest w pełni bezpieczny i w żaden sposób nie wpływa na zmianę jakości zdjęć. Usunięcie tagów pozwala jednak na zmniejszenie rozmiaru zajmowanego przez zdjęcie na dysku komputera. Szczególnie istotne może się to okazać w przypadku zdjęć o małych rozmiarach, a także podczas przesyłania dużej ilości zdjęć za pośrednictwem Internetu.

Producent wskazuje, że ExifCleaner 1.5 może pracować w trybie wsadowym, pozwalając na masowe usuwanie tagów ze zdjęć. Program ten posiada również funkcjonalność pozwalającą na jego integrację  z powłoką systemu Windows.

Jak zdobyć ExifCleaner 1.5 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Wersja przenośna

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.