GOTD: Kryptel Enterprise Edition za darmo

Dodał: admin luty - 4 - 2011

kryptel-standard-edition Jeszcze nie dobiegła końca promocja oprogramowania do szyfrowania danych marki Kryptel opublikowana na TipRadar, a już mamy kolejną promocję, tym razem dotyczącą jednak bardziej rozbudowanej wersji tego produktu. Przedmiotem promocji jest darmowa i legalna pełna wersja programu Kryptel Enterprise Edition. Narzędzie to jest oferowane standardowo w cenie 40$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna jedynie do jutra, do godz. 9:00 rano.

Ideą, która przyświecała twórcom programu Kryptel Enterprise Edition było stworzenie łatwego w użyciu narzędzia pozwalającego na zabezpieczenie ważnych danych przed nieuprawnionym dostępem i pozwalającym na korzystanie z dobrodziejstw szyfrowania przez osoby, które nie posiadają zaawansowanej wiedzy dotyczącej kryptografii.

Wynikiem pracy producenta jest program dający możliwość szybkiego zaszyfrowania wybranych plików czy folderów. Wystarczy kliknąć prawym przyciskiem na wybrany plik i z menu kontekstowego wybrać opcję Encrypt. Możemy też przeciągnąć dane które chcemy zaszyfrować na ikonę Kryptel Enterprise Edition, a program sam zajmie się resztą. Aplikacja wykorzystuje algorytm AES, który dostarcza niezbędny poziom ochrony zabezpieczanych danych.

Jakie są różnice pomiędzy oferowanym wcześniej programem Kryptel Standard Edition, a dzisiejszą promocją Kryptel Edition? Narzędzie z dzisiejszej oferty zostało rozbudowane o kilka istotnych funkcji.:

  • interfejs linii komend dla zautomatyzowanych zadań szyfrowania
  • wsparcie dla procesorów 64-bitowych
  • możliwość pełnego wykorzystania procesorów wielordzeniowych
  • zaawansowany system odzyskiwania danych z uszkodzonych kontenerów zawierających zaszyfrowane dane
  • wsparcie dla FIPS 140-2

Jak zdobyć Kryptel Enterprise Edition za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.