GOTD: Startup Defender 2.8 za darmo

Dodał: admin luty - 8 - 2011

startup-defender Dzisiejsza promocja GOTD to szansa na zdobycie ciekawego oprogramowania zabezpieczającego czuwającego nad bezpieczeństwem strefy autostartu. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Startup Defender w wersji 2.8. Produkt ten poza niniejszą promocją dostępny jest również w standardowej sprzedaży w cenie 20$.  Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta jest ograniczona czasowo i będzie aktywna tylko do jutra – 9 lutego, do godz. 9:00 rano.

Startup Defender jest niewielkim programem pełniącym funkcję menadżera autostartu. Aplikacja ta umiejscawia się w zasobniku systemowym, a następnie stale i w czasie rzeczywistym monitoruje strefę autostartu, by uniemożliwić niepożądanym programom automatyczne uruchamianie się wraz ze startem systemu bez naszej wiedzy i zgody. Jeżeli któryś z obecnych w komputerze programów ze chce uzyskać dostęp do autostartu, Startup Defender wyświetli stosowny komunikat pozwalając na dopuszczenie bądź zablokowanie dostępu.

Startup Defender posiada także możliwość zablokowania programów, które już uruchamiają się wraz ze startem systemu. W przypadku gdy w naszym systemie zostanie zainstalowane oprogramowanie usilnie chcące uzyskać dostęp do strefy autostartu możemy pozbyć się uciążliwych komunikatów ustawiając opcję permanentnego autoblokowania. Narzędzie to pozwala również na przeglądanie uruchamianych procesów i usług, a także na ich selektywne włączanie lub wyłączanie.

Producent programu chwali się, że Startup Defender posiada prosty w obsłudze i przyjazny użytkownikowi interfejs użytkownika. Aplikacja bez problemów pracuje pod kontrolą systemów 64-bitowych. Na uwagę zasługują też niewielkie rozmiary narzędzia. Plik instalacyjny waży zaledwie 1.26 MB.

Jak zdobyć Startup Defender 2.8 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.