GOTD: Ultima Steganography 1.5 za darmo

Dodał: admin luty - 21 - 2011

ultima-stenography Początek nowego tygodnia zaczynamy na GOTD od promocji pozwalającej na stanie się posiadaczem narzędzia służącego do umieszczania ukrytych danych w plikach graficznych. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Ultima Steganography w wersji 1.5. Cena tego produktu w sprzedaży na standardowych warunkach została ustalona na 24$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ta jest ograniczona czasowo i pozostanie aktywna tylko do jutra – 22 lutego, do godz. 9:00 rano.

Ultima Steganography 1.5 to ciekawe rozwiązanie dla osób chcących zaszyfrować pewne dane lub po prostu ukryć je przed ciekawskim okiem innych osób. Program ten potrafi zaszyfrować wskazany przez nas plik, a następnie ukryć go w innym pliku graficznym. Co więcej obrazek, który posłuży jako kryjówka nie zmieni swoich właściwości, tj. dalej będzie można go normalnie wyświetlać.

Tak zaszyfrowane dane możemy później bez obaw przenosić, przesyłać czy zapisywać na różnych nośnikach. Dla osoby postronnej tak spreparowany plik będzie wyłącznie zwykłym plikiem graficznym.

Producent programu chwali się, że Ultima Steganography 1.5 posiada banalnie prosty w obsłudze interfejs użytkownika pozwalając na korzystanie z zalet takich rozwiązań szyfrujących bez konieczności posiadania zaawansowanej wiedzy.

Jak zdobyć Ultima Steganography 1.5 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.