Kryptel Standard Edition przez 72h za darmo

Dodał: admin luty - 2 - 2011

kryptel-standard-edition Witryna TipRardar kontynuuje swoje 3-dniowe oferty oprogramowania w pełnych wersjach. Wczoraj opublikowana promocję pozwalającą na zdobycie programu służącego do łatwego szyfrowania danych. Przedmiotem promocji jest darmowa i legalna pełna wersja Kryptel Standard Edition. Aplikację wyposażono w interfejs w angielskiej wersji językowej. Produkt ten oferowany jest standardowo w cenie 30$. Promocja jest ograniczona w czasie i będzie aktywna przez 72 godziny od chwili opublikowania.

Kryptel Standard Edition jest programem służącym do szybkiego szyfrowania danych przeznaczonym dla mniej zaawansowanych użytkowników chcących chronić swoje dane przed nieuprawnionym dostępem. Producent aplikacji zapewnia nas, że głównym jej przeznaczeniem jest możliwość korzystania z dobrodziejstw szyfrowania bez posiadania specjalistycznej wiedzy pozwalającej na odpowiednie zabezpieczenie danych.

Stąd też obsługa Kryptel Standard Edition jest dziecinnie prosta. Wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy na pliku, który chcemy zaszyfrować i z wyświetlonego menu kontekstowego wybrać opcję Encrypt. Możemy tez po prostu przeciągnąć plik na ikonę programu znajdującą się na pulpicie, a narzędzie to zajmie się resztą. Produkt pozwala na szyfrowanie pojedynczych plików, ale również na tworzenie zaszyfrowanych kontenerów, w których możemy przechowywać dziesiątki plików. W razie potrzeby możemy przejrzeć zawartość stworzonego kontenera i odszyfrować wybrane przez nas pojedyncze pliki lub całą zawartość kontenera.

Producent zapewnia, że Kryptel Standard Edition został wyposażony w mocne algorytmy szyfrujące. W programie zaimplementowano standard szyfrowania zatwierdzony przez instytut NITS oraz kilka innych znanych standardów. Autorzy zapewniają, że ich dzieło jest wolne od tylnych furtek i haseł pozwalających na odszyfrowanie danych przez niepowołane osoby ;) Program pozwala również na pracę w trybie FIPS 140-2.

Jak zdobyć Kryptel Standard Edition za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać instalator programu wykorzystując link Download Kryptel from Tipradar.com umieszczony w dolnej części tekstu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.