MouseLaunch 5 przez 72h za darmo

Dodał: admin luty - 6 - 2011

mouselaunch-5-plansza Witryna TipRadar przygotowała wczoraj kolejną 3-dniową promocję oprogramowania. Co możemy zdobyć tym razem? Legalną i darmową pełną wersję programu MouseLaunch w wersji 5.2 będącego unikalnym narzędziem do szybkiego uruchamiania wybranych aplikacji za pomocą gestów myszy. Standardowa cena tego produktu została ustalona na poziomie 24$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ta jest ograniczona czasowo i będzie aktywna przez 72 godziny od chwili opublikowana. Powinna więc wygasnąć we wtorek 8 lutego. Niestety nie znam dokładnej godziny publikacji tamtych informacji.

Autorzy programu MouseLaunch 5 zapewniają, że program ten zrewolucjonizuje sposób w jaki otwieramy najczęściej używane przez nas aplikacje. Dzięki temu narzędziu nie będziemy musieli przeszukiwać długie listy Menu Start czy żmudnie poszukiwać konkretnej ikony pośród ich bezładnej masy zlokalizowanej na pulpicie ;)

MouseLaunch 5 uruchamiamy przyciskając jednocześnie oba przyciski myszki. Wówczas wyświetlane jest okno zawierające ikonki zdefiniowanych przez nas programów lub plików. Wystarczy krótki ruch w stronę konkretnej ikony, by uruchomić pożądaną przez nas aplikację. Dzięki temu obsługa komputera stanie się jeszcze bardziej wygodna, a my zaoszczędzimy mnóstwo czasu.

Główne okienko programu może być uruchomione w każdym czasie i w każdej części monitora. Narzędzie oprócz okna centralnego posiada również dwa okna poboczne, co w połączeniu z kombinacjami z klawiszem Shift daje możliwość  zdefiniowania aż 48 skrótów. Aby zdefiniować kolejny program wystarczy przeciągnąć jego ikonę na puste miejsce w oknie aplikacji.

Jak zdobyć MouseLaunch 5 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i pobrać paczkę z instalatorem programu umieszczoną pod znajdującym się w dolnej części tekstu linkiem Download MouseLauncher 5.2 from Tipradar.com.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.