Data Backup Rx za darmo

Dodał: admin marzec - 28 - 2011

horizon-data-backup-rx Firma Horizon DataSys zajmująca się produkcją oprogramowania do zabezpieczania danych przed przypadkową utratą przygotowała dla swoich fanów promocję pozwalającą na bezpłatne nabycie jednego z jej produktów. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Data Backup Rx. Standardowa cena tego produktu uzależniona jest od wykupionej przez nas przestrzeni dyskowej przeznaczonej na przechowywanie danych. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta przeznaczona dla użytkowników serwisu Facebook.

Data Backup Rx jest narzędziem do tworzenia ciągłych kopii zapasowych i przechowywania ich na zewnętrznych serwerach producenta programu. Idea pracy tej aplikacji jest bardzo prosta. Data Backup Rx stale monitoruje zdefiniowane przez nas pliki i w razie wprowadzenia jakichkolwiek modyfikacji automatycznie wykonuje ich kopię zapasową i przesyła na własne serwery.

Narzędzie to pozwala oczywiście na przechowywanie wielu wersji tego samego pliku, dzięki czemu zawsze odtworzymy stan z interesującej nas chwili. Program poradzi sobie również z backupem otwartych lub zablokowanych plików. Taka koncepcja pracy aplikacji zdaniem producenta pozwala na najpełniejszą ochronę przed przypadkową utratą danych

Data Backup Rx został wyposażony w prosty interfejs użytkownika pozwalający na skonfigurowanie automatycznych kopii zapasowych w zaledwie 3 krokach. Dodawanie nowych plików do listy automatycznego backupu odbywa się przy pomocy menu kontekstowego dostępnego po kliknięciu prawym przyciskiem myszki lub przy pomocy technologii „przeciągnij i upuść”.

Producent programu chwali się ponadto, że Data Backup Rx został wyposażony w autorski silnik kompresji archiwizowanych plików oraz zaawansowane filtry pozwalające na definiowanie tylko ściśle określonych plików. Aplikacja pozwala na archiwizację nieskończonej liczby wersji tego samego pliku oraz dostęp do konta z kopia zapasowymi z nieograniczonej liczby komputerów.

Jak zdobyć Data Backup Rx za darmo?

Wystarczy odwiedzić profil producenta programu w serwisie Facebook i kliknąć przycisk Lubię to! by odblokować możliwość pobrania pełnej wersji produktu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.