Genie Timeline 1.5 Pro przez 24h za darmo

Dodał: admin marzec - 31 - 2011

genie-timeline Pamiętacie ostatnią promocję oprogramowania do tworzenia backupu firmy Genie opublikowaną w serwisie Tipradar? Jeżeli wówczas nie zdążyliście zdobyć licencji na to narzędzie to dzisiaj macie kolejną szansę by to uczynić. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Genie Timeline w wersji 1.5 Professional. Standardowa cena produktu w takim wariancie to aż 55 euro. Aplikacja posiada interfejs w języku polskim. Promocja jest organizowana w związku ze Światowym Dniem Backupu i będzie aktywna tylko dziś – 31 marca!

Genie Timeline Professional to ciekawe narzędzie stanowiące kompleksowe rozwiązanie w dziedzinie oprogramowania do automatycznego wykonywania kopii zapasowych. Program ten jest świetnym wyborem dla osób poszukujących łatwego w obsłudze i skutecznego narzędzia, które stworzy kopię zapasową ważnych danych jak dokumenty, e-maile, zdjęcia, pliki muzyczne, itd.

Autorzy Genie Timeline Professional postawili na maksymalizację prostoty obsługi. Dzięki temu podczas pracy z programem mamy do czynienia z miłym dla oka i przyjaznym dla mniej zaawansowanych użytkowników interfejsem użytkownika. Aplikacja została wyposażona w szereg kreatorów pozwalających na łatwe zdefiniowanie zadań do wykonania.

Genie Timeline Professional został wyposażony w moduł inteligentnej, ciągłej ochrony danych automatycznie tworzący kopie zapasowe w zdefiniowanych odstępach czasu. Aplikacja posiada również funkcjonalność pozwalającą na wykonywania kopii przyrostowych, dzięki czemu w kolejnych backupach będą archiwizowane tylko te pliki, które uległy zmianie.

Warto również wspomnieć o inteligentnym wykrywania nośników danych do zapisu tworzonych kopii. Program sam wykrywa wszystkie dostępne nośniki i sugeruje ten najbardziej właściwy. Nie musimy również obawiać się o częste zmiany litery, pod którą nośnik jest dostępny w systemie. Genie Timeline Professional automatycznie wykryje te zmiany i umieści backup we właściwym miejscu.

Program w tej promocji nie jest najnowszą obecnie dostępną w sprzedaży wersją produktu (2.1), przez co nie będziemy mogli sprawdzić działania wszystkich najnowszych osiągnięć autorów produktu – m.in. tworzenia backupu danych zapisanych na urządzeniach przenośnych. Z drugiej strony mamy tu jednak do czynienia z wersją Professional, dedykowaną specjalnie dla zastosowań biznesowych, co może świadczyć o dosyć sporej funkcjonalności i dopracowaniu produktu.

Jak zdobyć Genie Timeline Professional 1.5 za darmo?

Należy odwiedzić stronę promocji i wypełnić prosty formularz rejestracyjny. Po jego zatwierdzeniu w ciągu kilku w chwil na podany przez nas adres e-mail zostanie przesłana wiadomość z kluczem licencyjnym.

Strona promocji

Plik instalacyjny


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.