Genie Timeline 1.5 Pro przez 72h za darmo

Dodał: admin marzec - 14 - 2011

genie-timeline Nabiera tempa częstotliwość publikowania nowych promocji przez serwis TipRadar. Widać też, że mamy tu do czynienia z coraz lepszymi promocjami. Dzisiaj do wzięcia narzędzie do wykonywania automatycznych kopii zapasowych od firmy Genie9 (dawniej Genie-Soft). Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja Genie Timeline Professional w wersji 1.5. Standardowa cena produktu w takim wariancie to aż 55 euro. Aplikacja posiada interfejs w języku polskim. Oferta promocyjna będzie aktywna przez 72h od chwili publikacji na witrynie organizatora, tj. do wieczora 16 marca.

Genie Timeline Professional to kompleksowe rozwiązanie w dziedzinie oprogramowania do automatycznego wykonywania kopii zapasowych. Program ten jest świetnym wyborem dla osób poszukujących łatwego w obsłudze i skutecznego narzędzia, które stworzy kopię zapasową ważnych danych jak dokumenty, e-maile, zdjęcia, pliki muzyczne, itd.

Autorzy Genie Timeline Professional postawili na maksymalizację prostoty obsługi. Dzięki temu podczas pracy z programem mamy do czynienia z miłym dla oka i przyjaznym dla mniej zaawansowanych użytkowników interfejsem użytkownika. Aplikacja została wyposażona w szereg kreatorów pozwalających na łatwe zdefiniowanie zadań do wykonania.

Genie Timeline Professional został wyposażony w moduł inteligentnej, ciągłej ochrony danych automatycznie tworzący kopie zapasowe w zdefiniowanych odstępach czasu. Aplikacja posiada również funkcjonalność pozwalającą na wykonywania kopii przyrostowych, dzięki czemu w kolejnych backupach będą archiwizowane tylko te pliki, które uległy zmianie.

Warto również wspomnieć o inteligentnym wykrywania nośników danych do zapisu tworzonych kopii. Program sam wykrywa wszystkie dostępne nośniki i sugeruje ten najbardziej właściwy. Nie musimy również obawiać się o częste zmiany litery, pod którą nośnik jest dostępny w systemie. Genie Timeline Professional automatycznie wykryje te zmiany i umieści backup we właściwym miejscu.

Program w tej promocji nie jest najnowszą obecnie dostępną w sprzedaży wersją produktu (2.1), przez co nie będziemy mogli sprawdzić działania wszystkich najnowszych osiągnięć autorów produktu – m.in. tworzenia backupu danych zapisanych na urządzeniach przenośnych. Z drugiej strony mamy tu jednak do czynienia z wersją Professional, dedykowaną specjalnie dla zastosowań biznesowych, co może świadczyć o dosyć sporej funkcjonalności i dopracowaniu produktu.

Jak zdobyć Genie Timeline Professional 1.5 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i skorzystać z odnośnika Activation instructions here umieszczonym w dolnej części strony. Zostaniemy wówczas przeniesieni na stronę z formularzem rejestracyjnym. Po jego wypełnieniu na wskazany adres e-mail zostanie przesłany klucz licencyjny.

Strona promocji

Plik instalacyjny programu możemy pobrać bezpośrednio ze strony producenta.

Plik instalacyjny


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.