GOTD: Odin U Disk Encrypt Creator za darmo

Dodał: admin marzec - 13 - 2011

odin-u-disk-encrypt Koniec tygodnia upłynie w serwisie rozdawniczym GOTD pod znakiem oprogramowania firmy Odin Share Company, służącego do szyfrowania przenośnych dysków i pamięci flash. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Odin U Disk Encrypt Creator. Twórcy tego narzędzia oferują je standardowo w cenie 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Chętni na zgarnięcie tego produktu jak zwykle mają czas jedynie do jutra – 14 marca, do godz. 9:00 rano.

Odin U Disk Encrypt Creator jest przydatnym narzędziem do łatwego zabezpieczenia przenośnych dysków i pamięci flash. Dyski przenośne, na których gromadzimy często wiele poufnych i wrażliwych danych są szczególnie podatne na kradzież lub  nieuprawnione użycie ze strony osób trzecich. Rozwiązaniem może być w tym przypadku zaszyfrowania nośnika. Funkcjonalność taką oferuje właśnie program będący przedmiotem dzisiejszej promocji.

Jak zapewnia producent, Odin U Disk Encrypt Creator używa mocnych algorytmów szyfrujących, dzięki czemu możemy być w pełni spokojni o nasze dane. Program korzysta z algorytmów AES, Blowfish, Tea 16, Tea 32, Des, Triple Des, Misty 1 oraz Square.

Program jest łatwy w użyciu i nie wymaga żadnej specjalnej wiedzy. Zabezpieczone nośniki można używać na innych komputerach bez potrzeby instalowania żadnych dodatkowych aplikacji.

Warto również wspomnieć, że choć głównym przeznaczeniem programu jest szyfrowanie dysków przenośnych, to Odin U Disk Encrypt Creator potrafi zaszyfrować wszelkie typy nośników danych, jak np. jak dyskietki, dyski ZIP oraz JAZZ, a także płytki CD/DVD.

Program może działać pod kontrolą systemów operacyjnych Windows NT4, 2000, 2003,  XP,  Vista, 7 (x32). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 2.2 MB.

Jak zdobyć Odin U Disk Encrypt Creator za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.