ProtectStar Data Shredder za darmo

Dodał: admin marzec - 9 - 2011

data-shredder BrotherGiveaway ruszyło z kolejną promocją darmowego oprogramowania. Dzisiejsza oferta pozwala na zdobycie narzędzia służącego do bezpiecznego i bezpowrotnego kasowania danych. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu ProtectStar Data Shredder. Producent tego narzędzia wycenił swoje dzieło na 50$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Ilość darmowych licencji ograniczona!

ProtectStar Data Shredder 2.5 jest według zapewnień producenta narzędziem z linii nowoczesnych i inteligentnych rozwiązań do bezpowrotnego kasowania wrażliwych danych. Interfejs programu i jego funkcjonalność zostały zaprojektowane tak by umożliwić łatwą obsługę narzędzia zarówno użytkownikom domowym jak i odbiorcom biznesowym.

Producent ProtectStar Data Shredder 2.5 deklaruje, że produkt ten jest w pełni skuteczny i całkowicie bezpieczny. Możemy być więc pewni, że skasowane za pomocą narzędzia dane nie będą mogły być w żaden sposób odtworzone, nawet przez wyspecjalizowane agencje rządowe ;)

Jak zdobyć ProtectStar Data Shredder za darmo?

Należy wysłać e-mail z prośbą o przysłanie darmowej licencji. Wiadomość wysyłamy pod adres [email protected] a w temacie wpisujemy: Asking for the free code. Darmową licencję otrzyma 50 pierwszych osób proszących o licencje.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.