Raize MP4 Video Converter przez 72h za darmo

Dodał: admin marzec - 28 - 2011

raizemedia-mp4-converter Tradycyjnie już należy omówić kolejną promocję zaserwowaną nam jeszcze wczoraj wieczorem przez serwis Tipradar. Organizatorzy przygotowali dla nas kolejny konwerter wideo firmy Raize Media. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Raize MP4 Video Converter w wersji 3.10. Produkt ten jest aktualnie oferowany na stronie producenta w cenie 25$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna przez 72 godziny od chwili publikacji w serwisie organizatora – prawdopodobnie do wieczora 30 marca.

Raize MP4 Video Converter to proste w użyciu narzędzie, które pozwoli nam przekonwertować pliki wideo w popularnych formatach do formatu docelowego MP4. Jakie formaty obsługuje ten produkt? Jak deklaruje producent programu, Raize MP4 Video Converter potrafi przekonwertować pliki w formatach DivX, XviD, MPEG, MOV, MPG, MOD, QuickTime, RM, rmvb, 3GP, 3G2, SWF, GIF, DV, MJPEG, VOB, WMV, ASF, AVI.

Raize MP4 Video Converter został wyposażony we wsparcie dla kodeka H.264. Produkt ten potrafi również przygotować pliki wideo, które następnie bez problemów uruchomimy na przenośnych odtwarzaczach MP4 jak chociażby Archos, iRiver czy Creative Zen Vision.

Producent programu zapewnia również, że program ten zapewni nam możliwość konwersji w drugą stronę. Tak więc z pomocą Raize MP4 Video Converter łatwo i szybko przekonwertujemy pliki MP4 do postaciformatów DivX, Xvid oraz MPEG.

Jak zdobyć Raize MP4 Video Converter za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i skorzystać z odnośnika Download activation instructions here umieszczonym w dolnej części strony by pobrać paczkę z instrukcją aktywacji.

Strona promocji

Plik instalacyjny


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.