GOTD: DoubleSafety 4.5 za darmo

Dodał: admin kwiecień - 6 - 2011

double-safety Na dzisiaj administratorzy serwisu GOTD wspólnie z firmą Power Labs przygotowali promocję oprogramowania tego producenta przydatnego osobom chcącym zabezpieczyć swoje dane przed przypadkową utratą. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu DoubleSafety w wersji 4.5. Standardowa cena tego produktu została ustalona na 30$. Użytkowników ceniących oprogramowanie komunikujące się w rodzimym języku ucieszy fakt, że aplikacja posiada interfejs w języku polskim. Oferta jest ograniczona czasowo i będzie aktywna do jutra – 7 kwietnia, do godz. 9:00 rano.

DoubleSafety 4.5 jest programem przeznaczonym do automatycznego wykonywania kopii zapasowych zdefiniowanych przez nas danych. Produkt ten został wyposażony w bardzo prosty i czytelny interfejs użytkownika pozwalający każdemu użytkownikowi na przygotowanie backupu i umieszczenie go na dysku twardym, w sieci lokalnej, wysłanie na zewnętrzny serwer FTP oraz  zapisanie na dysku CD/DVD lub płytce Blu-ray/HD-DVD.

DoubleSafety 4.5 pozwali nam na wykonanie pełnych, przyrostowych oraz różnicowych kopii zapasowych. W zachowaniu odpowiedniej dyscypliny przy tworzeniu kolejnych backupów pomoże nam harmonogram pozwalający na zaplanowanie wykonywania cyklicznych kopii zapasowych. Użytkownicy przechowujący wrażliwe dane i chcący je zabezpieczyć przed dostępem ze strony osób trzecich mogą skorzystać z funkcjonalności szyfrowania backupu. DoubleSafety 4.5 obsługuje algorytm szyfrujący AES 256-bit.

DoubleSafety 4.5 może działać pod kontrolą systemów operacyjnych Windows XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 3.57 MB.

Jak zdobyć DoubleSafety 4.5 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.