GOTD: The Cleaner 2012 za darmo

Dodał: admin kwiecień - 4 - 2011

moosoft-the-cleaner-2012 Nowy tydzień w serwisie rozdawniczym GOTD zaczyna się od promocji oprogramowania typu antymalware służącego do pozbywania się z systemu szkodliwego oprogramowania. Tym razem dzięki hojności firmy MooSoft Development LLC możemy nabyć darmową i legalną pełną wersję programu The Cleaner w wersji 2012. Zdecydowani na zakup tego produktu poza promocją muszą liczyć się z wydatkiem 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta jak zwykle jest ograniczona czasowo i będzie aktywna jedynie do jutra – 5 kwietnia, do godz. 9:00 rano.

The Cleaner 2012 to program przeznaczony do detekcji i usuwania szkodliwego oprogramowania różnego typu, jak np. spyware, adware, trojany itp. Główną zaletą tego produktu jest jego szybkość i prostota działania, dzięki czemu z jego obsługą powinien sobie poradzić każdy użytkownik.

Producent tego narzędzia zapewnia, że jest on w stanie wykryć obecne w systemie szkodliwe kody, których nie wykryły inne programy antywirusowe. Można więc używać go jako dodatkowe zabezpieczenie niezależnie od zainstalowanych na komputerze programów zabezpieczających i antywirusowych.

Firma MooSoft chwali się, że The Cleaner 2012 został wyposażony w najszybszy na rynku silnik skanujący pozwalający na bardzo szybkie i skuteczne wykrywanie zagrożeń. Firma ta wskazuje również, że gwarancją dobrej jakości tego produktu jest jej trzynastoletnie doświadczenie w jego tworzeniu i rozwijaniu.

Mocną stroną MooSoft The Cleaner 2012 ma być zaawansowany moduł heurystyki odpowiedzialny za wykrywanie nowych i nieznanych zagrożeń oraz codzienna aktualizacja baz szkodliwego oprogramowania, dzięki czemu narzędzie to potrafi skutecznie zwalczać aplikacje typu malware.

The Cleaner 2012 do swojego działania wymaga jednego z następujących systemów operacyjnych Windows: XP, Vista,  7 oraz Server w wersji 32- oraz 64-bitowej. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 43,4 MB.

Jak zdobyć The Cleaner 2012 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.