GOTD: XUS PC Lock Ultimate 2.0 za darmo

Dodał: admin kwiecień - 28 - 2011

xus-pc-lock_2 W dniu dzisiejszym w serwisie Giveaway of the Day czeka na nas promocja przygotowana wspólnie z firmą EDesksoft i pozwalająca na nabycie programu do zabezpieczenia komputera przed niepowołanym dostępem ze strony osób trzecich. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu XUS PC Lock Ultimate w wersji 2.0. Poza niniejszą promocją produkt ten można zakupić na stronie producenta w cenie 15$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna jedynie do jutra – 29 kwietnia, do godz. 9:00 rano.

XUS PC Lock Ultimate 2.0 to aplikacja służąca do zabezpieczania komputera działającego pod kontrolą systemów operacyjnych Windows. Największym atutem tego programu jest nowatorskie podejście do problemu zabezpieczania komputera. Używając go nie musimy pamiętać długich haseł składających się z ciągów egzotycznych znaków, które ciężko sobie przypomnieć ;)

XUS PC Lock Ultimate 2.0 stosuje tablicę z kropkami po której przeciągamy kursorem myszki. Wystarczy więc zapamiętać sekwencję kreślenia kolejnych linii na tejże tablicy by uzyskać dostęp do zabezpieczonego systemu. Zakreślenie innej sekwencji linii lub tej samej w niepoprawnej kolejności uniemożliwi dostęp do komputera.

Producent wskazuje, że XUS PC Lock Ultimate 2.0 może być używany do blokowania systemu podczas jego uruchamiania, a także uniemożliwiania dostępu do komputera w przypadku braku naszej aktywności, co jest szczególnie przydatne gdy musimy na chwilę odejść od maszyny.

Program oferuje kilka plansz o różnej rozdzielczości. W nowej wersji XUS PC Lock Ultimate 2.0 dodana m.in animację podczas kreślenia sekwencji, możliwość automatycznego rozłączania połączenia z Internetem po zablokowaniu komputera oraz tworzenia kopii zapasowej zapamiętanego „hasła dostępowego”.

XUS PC Lock Ultimate 2.0 do swojego działania wymaga obecności systemu operacyjnego Windows 2000/ XP/ 2003/ Vista/ 7 (wersja 32- oraz 74-bitowa). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 2.40 MB.

Jak zdobyć XUS PC Lock Ultimate 2.0 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.