Kod promocyjny dla Zemana Antilogger

Dodał: admin kwiecień - 26 - 2011

zemana-antilogger Konkurs, w którym do wygrania były darmowe licencje dla programu Zemana Antilogger jest już tylko wspomnieniem, jednak zapewne znajdą się jeszcze osoby, które nie zdążyły w nim wziąć udziału lub nie udało im się wygrać żadnej nagrody. W związku z tym, że konkurs cieszył się sporym zainteresowaniem, producent po negocjacjach zdecydował się udostępnić specjalny kod promocyjny pozwalający wszystkim czytelnikom serwisu TechnetBlog zakupić produkt Zemana Antilogger w bardzo atrakcyjnej cenie.

Dostępny rabat to -50% standardowej ceny zakupy tego produktu. Ponieważ kod ten można łączyć z innymi promocjami dla Zemany Antilogger, obecnie istnieje szansa nabycia tego programu za niewiele ponad 6$, co w połączeniu z niższym kursem dolara daje możliwość zdobycia legalnej licencji za mniej niż 17 zł. ;)

Kod promocyjny dla czytelników TechnetBloga: technet

Aby skorzystać z promocji wystarczy przejść na strony sklepu firmy Zemana i w polu Coupon Code wpisać podany wyżej kod promocyjny, a następnie kliknąć przycisk Przelicz.

Strona Producenta

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o tym produkcie i nie mieliście jeszcze okazji zapoznać się z opublikowanym na stronach TechnetBlog teście Zemany Antilogger to kliknijcie koniecznie w poniższy link:

Szybki test Zemana Antilogger


1 komentarz to “Kod promocyjny dla Zemana Antilogger”

  1. […] This site posted an information with exclusive offer for Zemana Antilogger. […]

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.