Paragon System Backup 10 SE za darmo

Dodał: admin kwiecień - 20 - 2011

paragon-system-backup-10 Firma Paragon przygotowała kolejną promocję swojego oprogramowania. Tym razem akcja rozdawnicza jest prowadzona za pośrednictwem profilu producenta w serwisie Facebook, a do wzięcia jest narzędzie do tworzenia kopii zapasowych całego komputera. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Paragon System Backup w wersji 10 Special Edition. Standardowo produkt ten możemy zakupić na stronie producenta po cenie 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Czas aktywności oferty jest ograniczony i jest ona ważna tylko do 22 kwietnia, do godz. 9:00 EST.

Promocja ta jest klonem poprzedniej oferty firmy Paragon przeprowadzonej w ramach serwisu Giveaway of the day. Co ciekawe nawet e-mail z kluczem licencyjnym zawiera informację, że pochodzi on właśnie z promocji GOTD ;) Tak więc, jeżeli braliście ostatnio udział w ofercie dotyczącej tego produktu to tym razem możecie sobie odpuścić.

Paragon System Backup 10 łatwe w użyciu narzędzie do wykonywania zaplanowanych, automatycznych kopii zapasowych całego systemu wraz ze zgromadzonymi na komputerze danymi z możliwością definiowania indywidualnych ustawień backupu. Dzięki temu zyskujemy pewność, że w razie nagłej awarii lub przypadkowej utraty danych będziemy w stanie szybko odtworzyć potrzebne dane.

Główne cechy Paragon System Backup 10:

  • Funkcja automatycznego backupu zabezpieczająca system i dane już w kilka chwil po instalacji produktu
  • strategia wykonywania kopii zapasowych typu „ustaw i zapomnij” – Wystarczy ustawić funkcję cyklicznego backupu a program zajmie się resztą
  • Kreator backupu zanalizuje cały system i wybierze najodpowiedniejsze miejsce do przechowywania utworzonych w programie kopii zapasowych
  • inteligentny silnik programu umiejętnie rozdziela zasoby systemowe, pozwalając na normalne korzystanie z komputera podczas wykonywania automatycznych kopii
  • prosty interfejs użytkownika i działanie programu oparte na zasadzie minimalnej ingerencji ze strony użytkownika
  • zaawansowany system powiadamiania o wykonywanych operacjach

Warto również wspomnieć, że Paragon System Backup 10 SE jest w pełni kompatybilny z systemem Windows 7. W wersji 10 programu ulepszono również kompatybilność produktu z systemami 64-bitowymi. Produkt z tej promocji nie zawiera WinPE. Program zawiera za to Rescue CD oparte na dystrybucji Linux.

Jak zdobyć Paragon System Backup 10 SE za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i wypełnić formularz rejestracyjny. Po kilku minutach na wskazany przez nas adres e-mail trafi wiadomość z kluczem licencyjnym.

Strona promocji

Poniżej odnośniki do pobrania plików instalacyjnych:

Wersja 32-bitowa

Wersja 64-bitowa


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.