100 licencji na Acronis True Image Home 2011

Dodał: admin maj - 10 - 2011

acronis-truehome Znana nam już anglojęzyczna Softpedia ruszyła z własnym programem akcji rozdawniczych. Tym razem do wzięcia nie lada gratka – oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych całego systemu firmy Acronis. Softpedia ma dla wszystkich swoich użytkowników 100 darmowych i legalnych kluczy licencyjnych uprawniających do korzystania z pełnej wersji programu Acronis True Image Home 2011. Standardowa cena tego produktu to obecnie 40 euro. Aplikacja posiada interfejs w polskiej wersji językowej. Akcja trwa do 13 maja.

Acronis True Image Home 2011 to świetny program służący do wykonywania kopii zapasowych partycji czy całych dysków oraz ich późniejszego przywracania w razie awarii. Oto jak swój produkt reklamuje producent programu:

Program Acronis True Image Home 2011 umożliwia użytkownikom indywidualnym niezawodne i nieograniczone czasowo tworzenie kopii zapasowych oraz odzyskiwanie systemu operacyjnego, aplikacji, ustawień i plików osobistych.

Stosownie do potrzeb w intuicyjnym graficznym interfejsie użytkownika można łatwo określić miejsce (lokalne lub online) oraz częstotliwość tworzenia kopii zapasowych zawartości komputera.

W najnowszej wersji oznaczonej numerem 2011, producent wprowadził kilka nowych ulepszeń programu:

 • pełna integracja z systemem Windows 7
 • Obsługa standardu USB 3.0
 • Gotowe schematy tworzenia kopii zapasowych
 • Punkty kontrolne w Eksploratorze kopii zapasowych Acronis

Jak zdobyć Acronis True Image Home 2011 za darmo?

Należy odwiedzić stronę promocji i zostawić komentarz z opinią na temat tego produktu. Spośród wszystkich komentarzy organizatorzy konkursu wybiorą 100 osób, które otrzymają licencję na program Acronis True Image Home 2011.

Strona promocji


11 komentarzy to “100 licencji na Acronis True Image Home 2011”

 1. max pisze:

  jak tam się dodaje komentarze? nie widzę nigdzie przycisku „comments”

 2. admin pisze:

  Pod tekstem wpisu, a nad listą komentarzy jest pole tekstowe przeznaczone na komentarz i zatytułowane „Share your thoughts on this story…” a niżej przycisk „Post your comment”.

 3. max pisze:

  dzięki admin firefox mi nie wyświetlał „post your comment”

 4. AQ pisze:

  Bardzo dobry program, jedyną wadą jest to, że trzeba go kupić :) Ostatnio korzystam z pokładowego narzędzia w Windows 7 do tworzenia obrazu systemu i nie zamierzam inwestować kasy w tego rodzaju oprogramowanie.

 5. sebh92 pisze:

  Kto mi powie na ile jest ta licencja?

 6. admin pisze:

  @AQ
  też ubolewam nad faktem, że ceny oprogramowania w Polsce nie mają żadnego odniesienia do możliwości finansowych Polaków i ludzie muszą szukać darmowych rozwiązań albo piracić…
  Faktem jest że podobną funkcjonalność można uzyskać bądź przez wspomnianą przez Ciebie funkcję bądź korzystając z cyklicznych promocji chociażby firmy Paragon czy EASEUS.

  @sebh92
  Licencja jest bezterminowa. Można jej po prostu używać tylko z konkretną wersją programu, w tym przypadku: Home 2011.

 7. Anonim pisze:

  Ja nie narzekam na cenę oprogramowania tylko nie widzę potrzeby inwestowania w tym konkretnym przypadku z uwagi na istnienie systemowego narzędzia w W7. Biorąc pod uwagę, że wraz z W7 otrzymujemy jeszcze kilka innych darmowych narzędzi, to cena Windows7 w wersji OEM nie wydaje się być aż tak wysoka aby zachodziła potrzeba piracenia. EAUS jest tak wolny, że nie mam cierpliwości do tego by siedzieć 90 minut w oczekiwaniu na postawienie systemu na nogi. Acronis True Image robi tę samą robotę w 8 minut, a pokładowa maszynka w W7 w ok. 6 minut. Tym niemniej fajnie, że istnieją firmy które decydują się na takie gesty i dają coś za free.

 8. AQ pisze:

  Sory zapomniałem się podpisać więc wyszło jako Anonim :)

 9. Norbert pisze:

  Bardzo chciałbym dostać ten program, ponieważ uważam że jest on bardzo dobry. Mnie poprostu nie stać na tak dobry program. Wszystkie lepsze produkty muszą kosztować. Nie mam takiego programu, wię c chciałbym bardzo go wugrać.

 10. janusz pisze:

  witam uważam że jest to jeden z najlepszych dotychczas programów,nie jestem expertem ale jest prosty w obsłudze,nie zawodny,polecam.bardzo chciał bym go mieć.pozdrawiam.

 11. janusz pisze:

  witam chodzi mi o ten program także ze względu na możliwość zrobienia ukrytej partycji a z tym programem jest najłatwiej,nie jestem expertem ale jest prosty w obsłudze,nie zawodny,polecam.bardzo chciał bym go mieć.pozdrawiam.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.