GOTD: EASEUS Todo Backup Professional za darmo

Dodał: admin maj - 4 - 2011

easeus-todo-backup-professional Dzisiaj w serwisie GOTD promocja przygotowana wspólnie przez administratorów tego serwisu oraz firmę o nieco egzotycznie brzmiącej nazwie CHENGDU YIWO Tech Development, a będącej właścicielem marki EASEUS. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu EASEUS Todo Backup Professional służącego do tworzenia kopii zapasowych systemu. Wszyscy, którzy skuszą się na skorzystanie z niniejszej oferty mają szansę zaoszczędzić ok. 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta niezmiennie będzie aktywna jedynie do dnia jutrzejszego – 5 maja, do godz. 9:00 rano.

EASEUS Todo Backup Professional to według jego producenta tej aplikacji najlepsze rozwiązanie pozwalające na uniknięcie nieprzyjemnej sytuacji danych zgromadzonych na dyskach twardych, a spowodowanych „padnięciem” systemu, awarią dysku twardego czy infekcją złośliwego oprogramowania.

Program ten pozwala na przygotowanie kopii zapasowej ważnych dla nas plików jak również całego systemu. EASEUS Todo Backup Professional daje możliwość planowania cyklicznego wykonywania kopii zapasowych oraz przygotowywania różnicowych i przyrostowych backupów. Znajdziemy tu także moduł umożliwiający klonowanie całych dysków twardych.

EASEUS Todo Backup Professional wymaga do swojego działania jednego z systemów operacyjnych: Windows 2000 /XP/ Vista/ Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 70.1 MB.

Jak zdobyć EASEUS Todo Backup Professional za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


10 komentarzy to “GOTD: EASEUS Todo Backup Professional za darmo”

 1. Ptoku pisze:

  A czy sprawdzał ktoś czy jest możliwość utworzenia bootowanego nośnika startowego? Nie bardzo mam czas by sprawdzić więc był bym wdzięczny gdyby ktoś skrobnął co i jak, jeśli akurat instaluje ten program.
  Pozdr.

 2. Krzysiek pisze:

  Linuksowy obraz iso znajduje się w katalogu:
  C:\Program Files\EASEUS\Todo Backup\bin
  O ile dobrze pamietam wersja Home potrafiła sama go wypalić.

  Niestety mimo iż program się instaluje to i tak nie chce działać wyskakuje komunikat o niemożliwości uruchomienia sterownika. I tyle z mojej wersji Home która musiałem odinstalować na potrzeby aktualnej instalacji. :|

 3. admin pisze:

  Z tego co widziałem to ta wersja też potrafi wypalić obraz z płytką startową.
  @Krzysiek
  Na jakim systemie miałeś takie problemy z instalacją?

 4. FreeGhost pisze:

  Jeśli dobrze pamiętam EASEUS Todo Backup przed zainstalowaniem nowej wersji wymaga odinstalowania poprzedniej i restartu kompa…. jeśli po odinstalowaniu wersji Home nie zrobiłeś restartu, wersja Pro została zainstalowana ale nie będzie działać…. najlepiej ponownie odinstaluj program, zrestartuj komputer i zainstaluj jeszcze raz wersję Pro… powinno być OK!

 5. AQ pisze:

  Oczywiście, że wypala płytkę startową ale robi to bardzo wolno. Zresztą wszystko robi zdecydowanie wolniej niż np. True Image.

 6. Ptoku pisze:

  Ogólnie to dzięki wszystkim za info co do tej bootowanej płytki, na prawdę nie miałem czasu sprawdzać. Dopiero w nocy widząc, że promocja warta zachodu zainstalowałem i rzeczywiście można wypalić płytkę lub zapisać obraz do późniejszego wypalenia np innym programem. Ten Easeus to całkiem fajny kasek, bo dość rzadko organizowane są promocje programów do kopii zapasowych mogących przywracać partycję systemową z poziomu dysku CD.
  A wiecie o co chodzi z tym USB bootabe disc? Nie udaje mi się odpalić tego bootujac z USB. Niby program coś tworzy na moim dysku MP3 lecz bez skutku jeśli chodzi o uruchomienie. A jak u was?

 7. Krzysiek pisze:

  @admin
  System to Windows Vista Business 32bit OEM
  Program odinstalowałem według instrukcji instalatora, tyczy to także restartu komputera, próbowałem również odinstalować go kilkukrotnie lecz nic z tego. Nie pomogły nawet WinOptimizer 6 oraz RegCliner od ashampoo.
  Darmo było darmo poszło trudno się mówi.

 8. Krzysiek pisze:

  @Ptoku
  Świetnym programem do buckupu partycji jest również darmowa Clonezilla potrafi upakować obraz partycji do b. małych rozmiarów(wiąże się to z długim czasem tworzenia i odtwarzania obrazu), oraz usunąć plik wymiany przed rozpoczęciem tworzenia obrazu.
  Na stronie projektu jest opis jak stworzyć USB bootabe disc.
  Jedynymi wadami dla niektórych mogą być interfejs który może odstraszyć młodszych użytkowników oraz koniecznośćznajomościjęzyka angielskiego w stopniu podstawowym język angielski.

 9. Ptoku pisze:

  @Krzysiek
  Dzięki za polecenie programu. Warto sprawdzić. Niektóre programy darmowe bywają o wiele lepsze od tych płatnych i przekonałem się o tym ostatnio odzyskując utraconą partycję. Ja na interfejs nie zwracam uwagi tak jak na solidność i niezawodność programu. Z angielskim także dam radę więc kiedyś, gdy Easeus zalezie mi za skórę, to będę pamiętał o tym programie tym bardziej, że jest możliwość utworzenia dysku startowego.
  Dziękuję za polecenie.
  Pozdrawiam.

 10. admin pisze:

  Tak na marginesie rekomendacji programów: jeżeli ktoś z Was czuje się na siłach by podzielić się z innymi swoimi wrażeniami na temat korzystania z jakiegokolwiek programu to zachęcam do skrobnięcia jakiegoś tekstu. Ze swojej strony mogę zapewnić publikację recenzji na TechnetBlogu – oczywiście z pełnym poszanowaniem praw autorskich ;)

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.