GOTD: IOBit Protected Folder za darmo

Dodał: admin maj - 12 - 2011

iobit-protected-folder Dziś w serwisie Giveaway of the Day znajdziemy oprogramowanie firmy IOBIt, będące cyfrowym sejfem zabezpieczającym ważne dane przed nieuprawniony dostępem ze strony osób trzecich. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja finalnego wydania programu IOBit Protected Folder. Narzędzie to możemy również zakupić za pośrednictwem strony producenta, w cenie 20$. Aplikacja posiada interfejs w polskiej wersji językowej. Czasu na skorzystanie z oferty jest niewiele – będzie ona aktywna do jutra – 13 maja, do godz. 9:00 rano.

IOBit Protected Folder jeszcze kilka tygodni temu był udostępniany całkowicie za darmo jako produkt w fazie beta-testów. Niedawna nastąpiło wydanie finalnej wersji produktu i firma IOBit chwali się teraz już całkowicie dopracowanym narzędziem, jest to więc dobra okazja na sprawdzenie jego możliwości. Warto również zauważyć, że produkt nabyty za pośrednictwem tej promocji objęty jest pełnym wsparciem technicznym ze strony producenta.

IOBit Protected Folder to narzędzie zaprojektowane do zabezpieczenia plików i folderów przed niepowołanym dostępem ze strony osób trzecich. Dzięki użyciu tego narzędzia będziemy mogli zabezpieczyć hasłem wybrane przez nas dane. Program działa jak swoista sekretne pudełko, na które wystarczy przeciągnąć poszczególne pliki i foldery by przestały być dostępne dla innych osób. Jak podaje producent, aplikacja ta to idealne rozwiązanie dla osób obawiających się nieautoryzowanego dostępu, kradzieży lub wycieków ważnych danych.

Firma IOBit zapewnia, że IOBit Protected Folder jest narzędziem ekstremalnie prostym w obsłudze i maksymalnie przyjaznym każdemu użytkownikowi. Cała jego obsługa sprowadza się do wspomnianego wcześniej przeciągnięcia wybranych danych na okno programu.

IOBit Protected Folder został zaprojektowany do pracy na systemach operacyjnych Windows XP, Vista, Windows 7 oraz na systemach serwerowych Windows Server 2003 i 2008. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 3.58 MB.

Jak zdobyć IOBit Protected Folder za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


4 komentarze to “GOTD: IOBit Protected Folder za darmo”

 1. AQ pisze:

  Nie koniecznie trzeba przeciągać, można po prostu dodać w specjalnym oknie pliki czy foldery, a nawet całe partycje które chcemy zabezpieczyć. Katalogi mogą być zupełnie niewidoczne lub widoczne ale bez możliwości odczytu czy zapisu. Bardzo prosta obsługa i skuteczna ochrona danych przed np. wścibskim okiem osób które korzystają z tego samego komputera.

 2. Ptoku pisze:

  Kiedyś miałem bardzo podobny w działaniu program firmy Wondershare. W skutek awarii systemu (której nie dało się niestety naprawić) straciłem całą partycję systemową C, na której był zainstalowany ten program. Po ponownej instalacji systemu i ponownej instalacji programu Wondershare okazało się, że nie da się odzyskać tych plików i folderów z innych pozostałych partycji, które chronił ten program. Okazało się, że już na stałe zostaną ukryte gdzieś na dysku i zaszyfrowane. Myślę, że z tym programem sytuacja będzie wyglądać podobnie i po formacie stracimy na zawsze dostęp do strzeżonych plików, folderów i partycji.
  Jeśli ktoś szyfruje coś ważnego, to i tak radzę robić kopie zapasowe w kilku miejscach, bo czasem jest tak, że program, który ma chronić ważne dane nam te dane zabiera.
  Program fajny ale i tak warto uważać, bo też czasem można się rozczarować.

 3. AQ pisze:

  @Ptoku ja wykonuję obraz systemu i w razie awarii w kilka minut przywracam całą partycję wraz zainstalowanymi programami. Kiedyś także miałem identyczny wypadek więc się teraz w prosty sposób zabezpieczam. A program jest ok.

 4. nobo pisze:

  po zainstalowaniu jak klikam prawym klawiszem myszki na jakiś folder lub plik mam niechciany wpis w menu kont. „Dodaj ochronę Protected Folder” jak się tego wpisu pozbyć?

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.