GOTD: Ocster Backup Pro 6 za darmo

Dodał: admin maj - 27 - 2011

ocster-backup-pro-6 Serwis rozdawniczy Giveaway of the Day dzięki uprzejmości i hojności niemieckiej firmy Ocster może nam dziś zaproponować narzędzie do wykonywania automatycznych kopii zapasowych danych zgromadzonych na dyskach komputera. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Ocster Backup Pro 6. Standardowa cena zakupu tego produktu to 40 euro. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim. Oferta ważna tylko do jutra – 28 maja, do godz. 9:00 rano.

To już kolejna w tym roku promocja oprogramowania marki Ocster. Należy jednak zauważyć, że o ile zazwyczaj producent ten rozdaje starsze wersje swoich produktów, to dziś mamy okazję zdobyć najnowszą obecnie dostępną w sprzedaży wersję programu Ocster Backup Pro 6.

Ocster Backup Pro 6 to narzędzie służące do łatwego i szybkiego wykonywania kopii zapasowych, a także ich przywracania. Jak deklaruje producent programu, aplikacja w wersji 6 kontynuuje tradycje swojego poprzednika w byciu narzędziem o maksymalnie prostej obsłudze i skutecznym działaniu wykonującym automatycznie kopie zapasowe wybranych danych.

Szóstka posiada już oczywiście zaimplementowaną po raz pierwszy w poprzedniej wersji produktu funkcję „Versioning” pozwalającą na archiwizowanie archiwizowanie naszych plików w różnych wersjach uwzględniających kolejne ich modyfikacje i umożliwiający dostęp do owych wersji w każdym czasie. Poza tym program został wyposażony w funkcję automatycznej pauzy, w przypadku gdy będziemy chcieli wykorzystać moc obliczeniową komputera do innych zadań.

Ocster Backup Pro to narzędzie o coraz większych możliwościach. Wersja oznaczona numerem 6 została wzbogacona m.in o:

  • jeszcze szybszy mechanizm działania (wg obietnic producenta do 600% szybciej niż poprzednie wersje),
  • możliwość wykonywania kopii 1:1 (mirroring),
  • możliwość archiwizacji zakładek z Internet Explorera, także zakładek, ustawień i dodatków w Mozilli Firefox
  • archiwizację e-maili, kalendarzy i ustawień programu Mozilla Thunderbird
  • backup kontaktów Windows
  • nowe reguły wykonywania kopii zapasowych.

Ocster Backup Pro 6 wymaga obecności systemu Microsoft Windows XP, Vista, 7, Windows Server 2003 albo Server 2008 (x32 oraz x64), 512 MB RAM oraz ok. 125 MB przestrzeni dyskowej. Wielkość pliku instalacyjnego programu 21.5 MB.

Jak zdobyć Ocster Backup Pro 6 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.