GOTD: StatWin Professional za darmo

Dodał: admin maj - 24 - 2011

statwin-professional-8 Co ciekawego przygotowali na dziś administratorzy serwisu GOTD? Do wzięcia jest narzędzie stworzone przez firmę SXR Software, a służące do analizowania i monitorowania aktywności użytkowników komputera. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu StatWin Professional. Standardowa cena tego produktu to 59$, można więc zaoszczędzić całkiem sporą sumę. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna tylko do jutra – 25 maja, do godz. 9:00 rano.

StatWin Professional jest narzędziem pozwalającym na monitorowanie i analizę wszystkich aspektów wykorzystania komputera oraz aktywności użytkowników. Produkt ten pozwoli nam więc przeanalizować takie zagadnienia jak np. czas uruchomienia i zamknięcia systemu, uruchomione programy i procesy, odwiedzone strony internetowe, korzystanie z zasobów współdzielonych przez sieć lokalną czy wykorzystanie drukarek.

Oprócz tego StatWin Professional pozwala również na przechwytywanie ciągów znaków wprowadzonych za pomocą klawiatury, kliknięć myszką oraz tworzenie zrzutów ekranu. Zebrane dane są prezentowane w  postaci grup kategorii, dzięki czemu ich przeglądanie jest bardziej wygodne.

StatWin Professional może działać pod kontrolą systemów operacyjnych Microsoft Windows XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 6.40 MB.

Jak zdobyć StatWin Professional za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


2 komentarze to “GOTD: StatWin Professional za darmo”

  1. Joanna pisze:

    Zapewne się tym nie kierujecie, ale strona producentów tego programu jest niebezpieczna według Mc Afee Site Advisor. Czasem Mc Afee przesadza, ale na ogół mam zaufanie do tego, jak on klasyfikuje dane strony internetowe.

  2. FreeGhost pisze:

    Wręcz przeciwnie…osobiście zawsze poważnie traktuję wszystkie ostrzeżenia i staram się je weryfikować.
    W tym przypadku? trudno powiedzieć…nie znam tej aplikacji i nie instalowałem jej, ale bazując na powyższym opisie, wydaje mi się, że właśnie „monitorowanie i analiza wszystkich aspektów wykorzystania komputera oraz aktywności użytkowników” oraz „przechwytywanie ciągów znaków wprowadzonych za pomocą klawiatury, kliknięć myszką oraz tworzenie zrzutów ekranu” lub ewentualna możliwość 'wycieku” zebranych w ten sposób danych prawdopodobnie jest powodem wystąpienia takiego ostrzeżenia…

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.