Konkurs: EASEUS Todo Backup Professional

Dodał: admin maj - 16 - 2011

easeus-todo-backup-professional Ostatnio na TechnetBlogu publikowałem kilka wpisów na temat kolejnych promocji na produkt EASEUS Todo Backup Professional. Jeżeli wówczas nie skorzystaliście z okazji, a rozglądacie się za jakimś programem do wykonywania i przywracania kopii zapasowych całego systemu, to właśnie nadarza się kolejna świetna okazja. Tym bardziej, że konkursy na TechnetBlogu nie wymagają zbyt wielkiego wysiłku by zdobyć darmowe produkty. ;) Do zgarnięcia jest tym razem 20 legalnych kluczy na EASEUS Todo Backup Professional o wartości 30$ każda. Konkurs potrwa do 23 maja do godz. 23:59.

EASEUS Todo Backup Professional to według jego producenta tej aplikacji najlepsze rozwiązanie pozwalające na uniknięcie nieprzyjemnej sytuacji danych zgromadzonych na dyskach twardych, a spowodowanych „padnięciem” systemu, awarią dysku twardego czy infekcją złośliwego oprogramowania.

Program ten pozwala na przygotowanie kopii zapasowej ważnych dla nas plików jak również całego systemu.Z jego pomocą możemy backupować system wraz z wszystkimi zainstalowanymi na nim programami, a wszystko to całkowicie „w locie” i bez potrzeby przerywania naszej pracy z komputerem.

EASEUS Todo Backup Professional posiada również prosty w obsłudze kreator  planowania cyklicznego wykonywania kopii zapasowych, dzięki któremu bez trudu ustawimy tworzenie backupu np. co tydzień czy co miesiąc. Program daje możliwość przygotowywania różnicowych i przyrostowych backupów, a także definiowania specyficznych typów plików, które powinny się na owych kopiach znaleźć.

Znajdziemy tu także moduł umożliwiający klonowanie całych dysków twardych. Jest on dedykowany do sytuacji gdy zmieniamy stary dysk twardy na nowszy i chcemy przenieść wszystkie posiadane dane bez potrzeby ponownej instalacji systemu i późniejszej wielogodzinnej jego konfiguracji.

Należy również wspomnieć o zautomatyzowanym module do usuwania starych zdjęć z kopii zapasowych. Pozwala on na uniknięcie sytuacji gdy stworzone kopie zapasowe zajmują dziesiątki gigabajtów, ponieważ archiwizacji uległy wszystkie nasze zdjęcia, w tym również bardzo ważne pliki, których nie chcemy backupować, a które zajmują cenne miejsce.

EASEUS Todo Backup Professional został wyposażony też w wygodne narzędzie do zarządzania kopiami zapasowymi. Dzięki niemu możemy łatwo planować tworzenie kopii, a także szybko usuwać niepotrzebne już obrazy. Program pozwala na przeglądanie plików z kopii zapasowych bezpośrednio w systemowymi eksploratorze plików.

EASEUS Todo Backup Professional wymaga do swojego działania jednego z systemów operacyjnych: Windows 2000 /XP/ Vista/ Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 70.1 MB.

Konkurs: 20 licencji do zgarnięcia

Tak jak napisałem na wstępie do zgarnięcia jest 20 legalnych licencji na pełną wersję tego narzędzia. Wszystko to dzięki uprzejmości firmy CHENGDU YIWO Tech Development Co. – właściciela marki EASEUS, która zdecydowała się na ufundowanie nagród o łącznej wartości 600$. Poniżej przedstawiam zasady konkursu.

Zasady konkursu:

1. Jeżeli jeszcze nie jesteś subskrybentem newslettera TechnetBlog, zapisz się do niego korzystając z formularza umieszczone na górze po prawej stronie.

2. Dodaj komentarz pod tym wpisem, w którym napiszesz dlaczego chciałbyś dostać ten program lub do czego może się on przydać. W formularzu komentarza podaj koniecznie adres e-mail, którego użyłeś do subskrypcji newslettera, tak bym mógł Cię zidentyfikować w razie wygranej ;)

Konkurs potrwa do 23 maja, do godz. 23:59. Spośród komentarzy spełniających wszystkie powyższe kryteria zostanie wybranych 20 szczęśliwców, do których trafią nagrody. Zwycięzców wskaże jak zwykle najbardziej obiektywny w takich kwestiach algorytm serwisu random.org. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w ciągu 24 godzin od chwili jego zamknięcia. W tym też czasie na adresy e-mail zwycięzców zostaną rozesłane nagrody. Powodzenia!

English comments are allowed!


24 komentarze to “Konkurs: EASEUS Todo Backup Professional”

 1. Alex pisze:

  Very good BackUp and Recovery Software! Thanks for great giveaway and nice software!!!

 2. Program EASEUS Todo Backup Professional oferuje możliwość wykonania kopii całego systemu, co w 100% zapobiega przed utratą ważnych danych w razie niespodziewanej awarii tudzież infekcji wirusowej, dlatego myślę, że jest on niezbędny dla każdego użytkownika internetu.

 3. Eru pisze:

  Kopie zapasowe plików oraz systemu wypada robić aby w razie awarii móc je odzyskać bez zamartwiania się zbytniego, że kilkudniowa np praca nagle przepadła. Dlatego chciałbym zgarnąć licencję na ten program.

 4. Piotr pisze:

  Co pewien czas robię kopię dysku C. Testowałem ten program w wersji free i uważam że jest godny polecenia. Chętnie wygram wersję Pro.

 5. Ptoku pisze:

  Niedawno były (i chyba są nadal) aktualne dwie promocje tego właśnie softu. Tam nie było do wpisywania żadnego klucza licencyjnego i można było utworzyć bootowany nośnik startowy. Czy program oferowany w tymże konkursie różni się jakoś od tych z ostatniej promocji? Pytam, bo nie dało się u mnie stworzyć lub robiłem źle botowany ratunkowy USB i nie wiem czy być może to nie jakieś ograniczenie promocyjnej wersji. Jeśli to jest ograniczenie to wziął bym z chęcią udział w konkursie, bo bardzo zależy mi na bootable USB i ogólnie lubię markę EASEUS. Natomiast jeśli programy nie różnią się niczym, to nie widzę sensu brać udziału w konkursie i lepiej jest dać skorzystać innym.

 6. sebh92 pisze:

  Chciałbym wygrać ten program, bo już jakiś czas robię kopie zapasowe, ale darmowe narzędzia nie dają mi pełnej satysfakcji.

 7. Naits pisze:

  Czy ktoś używał już tego programu ? Ciekaw jestem czy można w nim tak jak w darmowm Keriver zapisywać backup w dowolnej lokalizacji na partycjach dysku twardego

 8. admin pisze:

  @Ptoku
  W konkursie do zgarnięcia jest chyba dokładnie ta sama wersja produktu, co udostępniane w innych promocjach. W każdym program na pewno nie posiada płyki ratunkowej ze środowiskiem WinPE, które jest dostarczane tylko razem z biznesowymi wersjami produktu.

 9. FreeGhost pisze:

  Niedawno pisałem o przymusowej reinstalacji swojego systemu…Dlaczego? ze względu na brak czasu a może głownie z powodu własnego lenistwa :) nie zrobiłem żadnej kopii zapasowej…
  EASEUS Todo Backup daje możliwość utworzenia harmonogramu wykonywania kopii zapasowych…po jednorazowym ustawieniu parametrów w kreatorze planowania cyklicznego wykonywania kopii zapasowych oraz w module usuwania starych obrazów,można całkowicie zapomnieć o konieczności okresowego wykonywania backupów – jak dla mnie jest to idealne rozwiązanie :)
  Program posiada również możliwość tworzenia bootowalnych nośników startowych na dyskach USB lub CD/DVD co jest niezwykle przydatne w przypadku totalnej awarii systemu skutkującej niemożnością uruchomienia kompa….jeśli ktoś jednak ma z tym problem, polecam wyeksportowanie obrazu ISO (np. na pulpit) i użycie znakomitego narzędzia do tworzenia multiboot USB/ISO – XBOOT…osobiście udało mi się umieścić na jednym kluczu USB kilkanaście obrazów ISO i działa OK!…więcej informacji na oficjalnej stronie forum Xboot`a – http://reboot.pro/forum/126/

  Pozdrawiam.

 10. T1000 pisze:

  Przezorny zawsze ubezpieczony, a z komputerami różnie bywa. Backup należy wykonywać – dla bezpieczeństwa naszych danych. Jeżeli wygram EASEUS Todo Backup Professional , to z radością wybróbuję ten sofcik na swoim komputerze. Powodzenia.

 11. Ptoku pisze:

  @admin
  Dzięki za informację.
  To ja w takim bądź razie mam już ten program więc niech pozostali walczą :) Mi w zupełności wystarcza utworzenie bootowanego nośnika startowego z którego w razie awarii będzie się dało przywrócić system jeszcze zanim ten się zdąży uruchomić. Postaram się (skoro się da) utworzyć ratunkowy dysk USB, może coś źle zrobiłem…
  I właściwie to jestem ciekaw czym różni się utworzony w tej oferowanej wersji nośnik „Emergencydisk” od tego „WinPE”.

 12. Eru pisze:

  @Ptoku
  Masz przecież na stronie producenta porównanie płyty bootowalnej Linuxa (czyli tej która jest przy tej wersji) i WinPE (czyli tej która jest w wersjach biznesowych): http://www.todo-backup.com/products/features/free-backup-software-winpe.htm

 13. Pepegzgumy pisze:

  Bardzo przydatny program. Warto go mieć w swoim komputerze, aby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji związanych z utratą danych.

 14. rafikrafiki pisze:

  Krótko i na temat: Mam bardzo dużo zdjęć i plików na dysku, a ten programik przydałby mi. Może za ten piękny uśmiech go dostanę :D

 15. Geoeye pisze:

  Mam bardzo dużo plików na komputerze do pracy. To właśnie na tym się opiera moja praca. Mam drugi dysk na którym trzymam te dane ale jeśli by zły los uwziął się na mnie to ten program naprawdę by mi się przydał. Komputery nie zawsze ą niezawodne. Także dziękuje za wysłuchanie tego komentarza. Życzę również innym powodzenia w tym konkursie

 16. Tomek pisze:

  Miałem kiedyś możliwość stracić wiele cennych danych… i wiem co to strata(…) Wiem że winda jest nie zawsze nie zawodna! Dlatego jeśli DOBRY LOS mógłby mnie obdarzyć takim programem byłbym hepi hepi :)) Gratulacje dla autora strony, zawsze z niej korzystam – pozdrawiam Tomek.

 17. michalms pisze:

  Chciałbym wygrać program do robienia kopii bezpieczeństwa danych ponieważ kilka miesięcy temu na skutek awarii sprzętu straciłem ważne dla mnie dane. Teraz mam okazję zabezpieczyć się przed taką sytuacją na przyszłość. Mam nadzieję, że szczęście się do mnie uśmiechnie i dostanę licencję na ten program

 18. Orion pisze:

  testowałem sporo programów do backupu ale ten wydaje mi się najbardziej „user friendly” wiec cieszyłbym się gdyby dopisało mi szczęscie i wygrałbym wersję Pro….

 19. TODO pisze:

  Chcę ten program i już. Jak nie dostanę to się obrażę na technetbloga. ~ Jasiu lat 12

 20. Norbert pisze:

  Jest to świetny program do tworzenia kopii zapasowych. Dzięki temu wspaniałemu programowi nie trzeba już samemu się trudzić aby wykonać kopię zapasową ważnych plików,folderów lub poszczególnych części komputera. Bardzo byłbym ucieszony gdybym mógł go wygrać.

 21. justyna1 pisze:

  Na swym komputerze przechowuję wiele ważnych informacji nie tylko w postaci haseł ale przede wszystkim w postaci zdjęć,mych prac,materiałów potrzebnych do pracy dlatego ważne bym mogła mieć ich kopię zapasową tak w każdym momencie odzyskać potrzebny mi materiał.To nie tylko oszczędziłoby mi czasu ale przede wszystkim pieniędzy i nerwów.Ochrona komputera to ochrona mnie samej a na tym się nie oszczędza dajcie mi więc sznase przekonać się że ten program jest niezastąpiony.

 22. apoccalipsa pisze:

  Od 15 lat pracuję przy komputerze i nie zliczę ile danych utraciłam, bo byłam zmuszona sformatować dysk… Gdybym wygrała ten program, mogłabym zrobić kopię zapasową systemu i czułabym się bezpieczniej.

 23. Romek pisze:

  Moja mała córeczka bardzo lubi grać w gry online i z tego powodu miałem już kilka problemów w postaci zainfekowania komputera,które niestety zakończyły się reinstalacją systemu i utratą danych a także programów z promocji. Mając profesjonalny program do wykonywania kopii zapasowych partycji na pewno zaoszczędziłbym mnóstwo czsu i niepotrzebnie zszarpanych nerwów.

 24. lewy pisze:

  Ja też się piszę, mam jeszcze kilka minutek.
  Robienie kopi bezpieczeństwa jest rzeczą obowiązkową, więc jak tu nie skorzystać z udziału w konkursie na tak przydatny sofcik.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.