Ocster Backup Pro 5 znowu za darmo

Dodał: admin maj - 15 - 2011

ocster-backup-pro-5 Jeżeli nie macie jeszcze żadnego programu do wykonywania automatycznych kopii zapasowych, to może warto skusić się na najnowszą promocję niemieckiego serwisu z oprogramowniem Winload.de, który rozdaje właśnie narzędzie przeznaczone do takich zadań, a pochodzące od niemieckiej firmy Ocster. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Ocster Backup w wersji Pro 5. Obecnie produkt ten można nabyć na stronie producenta w cenie 40$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej.

To już kolejna akcja rozdawnicza serwisu Winload.de i kolejna szansa na zdobycie produktu Ocster Backup Pro 5. Wprawdzie nie jest to rewelacyjna oferta, bo producent oferuje już Ocster Backup Pro w wersji oznaczonej numerem 6, ale przy podstawowych zastosowania aplikacja ta powinna się bardzo dobrze sprawdzić.

Ocster Backup Pro 5 to narzędzie służące do łatwego i szybkiego wykonywania kopii zapasowych, a także ich przywracania. Jak deklaruje producent programu, aplikacja w wersji 5 kontynuuje tradycje swojego poprzednika w byciu narzędziem o maksymalnie prostej obsłudze i skutecznym działaniu wykonującym automatycznie kopie zapasowe wybranych danych.

Ocster Backup Pro 5 został wzbogacony w stosunku do poprzedniej wersji o funkcję „Versioning” pozwalającą na archiwizowanie archiwizowanie naszych plików w różnych wersjach uwzględniających kolejne ich modyfikacje i umożliwiający dostęp do owych wersji w każdym czasie. Poza tym program został wyposażony w funkcję automatycznej pauzy, w przypadku gdy będziemy chcieli wykorzystać moc obliczeniową komputera do innych zadań.

Należy również wspomnieć, że oprócz backupu plików i folderów Ocster Backup Pro 5 pozwala również na archiwizację e-maili i kalendarzy z programu Microsoft Outlook. Narzędzie to pozwala na zapis kopii zapasowych zarówno na dysku lokalnym, na nośnikach wymiennych jak i na dyskach sieciowych.

Jak zdobyć Ocster Backup Pro 5 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu, korzystając z odnośnika Download der kostenlosen Vollversion „Ocster Backup Pro 5„.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.