REOHIX Freeze Burn przez 72h za darmo

Dodał: admin maj - 23 - 2011

reohix-Freeze-Burn Serwis Tipradar przygotował dla swoich czytelników kolejną trzydniową promocję oprogramowania. Tym razem efektem współpracy z firmą REOHIX jest oferta programu służącego do bezpowrotnego kasowania wybranych plików. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja narzędzia Freeze Burn w wersji 2. Produkt ten jest oferowany standardowo w cenie 11$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna przez 3 dni od chwili publikacji (22 maja) w serwisie organizatora.

REOHIX Freeze Burn to narzędzie przeznaczone do bezpowrotnego kasowania wrażliwych danych w taki sposób, by nie udało się ich później odtworzyć za pomocą specjalistycznych narzędzi. Producent wskazuje, że program ten przyda się w szczególności osobom chcącym usunąć takie dane jak pliki z zapisanymi hasłami, pliki z danymi osobowymi, utajnione informacje, dane finansowe czy prywatne zdjęcia i obrazki.

Kasując je w tradycyjny sposób musimy liczyć się z faktem, iż ciągle będzie istniała szansa ich odtworzenia za pomocą specjalistycznych narzędzi. Produkty takie jak ten pomogą natomiast uniknąć takiego zagrożenia.

REOHIX Freeze Burn został wyposażony w prosty i intuicyjny interfejs użytkownika, dzięki czemu jego obsługa nie będzie sprawiała żadnych problemów, a permanentne usunięcie wybranych plików to kwestia tylko kilku chwil. Produkt ten został wyposażony w zaawansowany algorytm wielokrotnie nadpisujący dane, które mają być skasowane, dzięki czemu są one bezpowrotnie usuwane z dysku twardego.

Jak zdobyć REOHIX Freeze Burn za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i pobrać plik z kluczem rejestracyjnym, znajdującym się pod odsyłaczem oznaczonym Activation instructions here.

Strona promocji

Plik instalacyjny


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.