Softmaker Office 2008 za darmo

Dodał: admin maj - 24 - 2011

softmaker-office-2008

Pamiętacie świąteczną promocję firmy Softmaker, dzięki której mieliśmy możliwość zdobycia pakietu biurowego produkcji tej firmy? Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji przekonać się o możliwościach tego pakietu to właśnie nadarza się świetna okazja. Producent udostępnił bowiem całkowicie za darmo pełną wersję pakietu Softmaker Office w wersji 2008. Oferowana aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej i jest dostępna w wersjach dla systemów Windows oraz Linux. Informacją podzielił się Janusz T. – dzięki!

W skład pakietu firmy SoftMaker wchodzą 3 programy: edytor tekstu TextMaker, arkusz kalkulacyjny PlanMaker oraz aplikacja przeznaczona do tworzenia prezentacji – SoftMaker Presentations. Wszystkie wymienione elementy pakietu pozwalają oczywiście na pracę z dokumentami stworzonymi w Microsoft Office.

Pakiet SoftMaker Office 2008 najbardziej docenią użytkownicy starych komputerów jak również netbooków i innych maszyn oferujących nie najwyższą wydajność. Głównym atutem pakietu jest bowiem szybkość działania i niskie wymagania sprzętowe, które pozwolą na komfortową pracę na niemalże wszystkich komputerach.

Wśród największych wad wymienić należy z kolei brak polskiej wersji językowej oraz polskiego słownika. Biorąc pod uwagę jednak, że dostępnych jest tu już kilkanaście wersji językowych, być może wkrótce doczekamy się również polskiej lokalizacji. Boli również brak możliwości otwierania i edycji dokumentów utworzonych w Microsoft Office 2007 oraz 2010.

Jak zdobyć SoftMaker Office 2008 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę producenta tego pakietu i wypełnić krótki formularz rejestracyjny by zyskać możliwość pobrania pełnej wersji.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.