GOTD: DeskTool za darmo

Dodał: admin czerwiec - 5 - 2011

metaprojects-desk-tool

Co ciekawego pojawiło się w serwisie Giveaway of the Day na koniec tygodnia? Tym razem jest to pasek narzędziowy ułatwiający szybkie uruchamianie potrzebnych aplikacji, produkcji firmy MetaProducts. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu DeskTool. Korzystając z dzisiejszej oferty możemy zaoszczędzić 15$. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim. Oferta ważna tylko do jutra – 6 czerwca, do godz. 9:00 rano.

DeskTool to pulpitowy pasek narzędziowy, którego zadaniem jest ułatwienie dostępu do najczęściej używanych programów. Owo ułatwienie polega na wyświetlaniu uporządkowanej grupy ikon, pozwalających na uruchamienie wybranych aplikacji.

DeskTool pozwala na szybkie dodawanie, usuwanie i przemieszczenie ikon programów na pasku przy wykorzystaniu dobrodziejstw technologii „przeciągnij i upuść„. Aplikacja oferuje także dwa typy działania paska: jako obiekt na ekranie, którego położenie może być dowolnie zmieniane, lub jako pasek dokowany do jednej z 4 krawędzi ekranu z możliwością ustawienia opcji auto-ukrywania. Jeżeli natomiast chcielibyśmy mieć szybki dostęp do paska w każdym momencie, możemy ustawić opcję „zawsze na wierzchu”.

DeskTool został przeznaczony do pracy na systemach operacyjnych Microsoft Windows 95/ 98/ NT/ 2000/ ME/ XP/ 2003/ Vista. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 1.56 MB.

Jak zdobyć DeskTool za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.