GOTD: docLock za darmo

Dodał: admin czerwiec - 23 - 2011

doclock

Na dobry początek długiego weekendu w serwisie GOTD znajdziemy narzędzie, które przyda się bardziej w pracy niż podczas odpoczynku: produkt pozwalający na zabezpieczenie dowolnego pliku lub folderu. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu docLock. Obecnie produkt ten można zakupić na stronie producenta w cenie 30$. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim. Oferta ważna tylko do jutra – 24 czerwca, do godz. 9:00 rano.

docLock to program służący do łatwego zabezpieczania dowolnie wybranego pliku lub folderu. Jest to narzędzie szczególnie przydatne, w sytuacji gdy chcemy zabezpieczyć prywatne bądź wrażliwe dane przechowywane na komputerze, z którego korzystają również inne osoby. docLock może być również wykorzystywany do bezpiecznego przenoszenia ważnych plików lub folderów pomiędzy różnymi komputerami.

Producent docLock chwali się, że aplikacja ta posiada bardzo przejrzysty i przyjazny interfejs użytkownika, który pozwala na szybkie i łatwe zabezpieczenie ważnych danych. Dodatkowym udogodnieniem jest wsparcie dla technologii „przeciągnij i upuść”.  Inną zaletą produktu jest też niewielki, kompaktowy rozmiar produktu. Program ten został wyposażony w 8 algorytmów szyfrujących. Wśród nich producent wymienia: BlowFish, Cast-128, 3Des, Des, Gost, RC2, Rijnadael, oraz Twofish.

docLock bez problemów uruchomimy na komputerach wyposażonych w system Microsoft Windows 2000/ XP/ Vista/ 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 3.91 MB.

Jak zdobyć docLock za darmo?

Wystarczy pobrać ze strony promocji paczkę zawierającą plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.