Panda Internet Security 2012 na 90 dni za darmo

Dodał: admin czerwiec - 2 - 2011

panda-internet-security-2012 Firma Panda Security zaledwie kilka dni temu zaprezentowała najnowszą wersję swoich produktów antywirusowych oznaczonych już liczbą 2012. Premiera nowych produktów to również świetna okazja na zdobycie wersji testowych i samodzielne sprawdzenie aplikacji. Tym razem Panda proponuje nam pełną wersję pakietu Panda Internet Security 2012 wraz z  kluczem licencyjnym ważnym przez 3 miesiące. Co ważne produkt z niniejszej promocji posiada interfejs w języku polskim.

Panda Internet Security 2012 to kolejna już odsłona pakietu zabezpieczającego firmy Panda Security, zapewniającego ochronę przed wszystkimi typami zagrożeń. Dzięki instalacji takiego oprogramowania nie musimy obawiać się m.in. wirusów, spyware, rootkitów, hackerów, wyłudzeń i oszustw internetowych oraz kradzieży tożsamości.

Co nowego znalazło się w Panda Internet Security 2012? Efektem prac inżynierów tego producenta jest następująca lista najważniejszych zmian w stosunku do wersji poprzedniej:

 • poprawiono poziom ochrony przed zagrożeniami wszelkiego typu
 • dopracowano moduł kolektywnej inteligencji
 • usprawniono moduł zapory ogniowej
 • ulepszono moduł ochrony behawioralnej
 • wzmocniono ochronę dysków i urządzeń podłączanych przez port USB (szczepionka USB)
 • usprawniono moduł antyspamowy
 • rozbudowano możliwości ochrony rodzicielskiej
 • poprawiono mechanizmy backupu online oraz popracowano nad płytką ratunkową Panda SafeCD

Producent chwali się także, że nowa wersja produktu Panda Internet Security w dalszym ciągu cechuje się niskim zapotrzebowaniem na zasoby systemowe, dzięki czemu działa szybko i sprawnie, nie „zamulając” komputera. Drobne zmiany dotknęły za to interfejsu program, przez co jest on bardziej czytelny i intuicyjny, a także zmodyfikowano mechanizm aktywacji produktu tak, by był on jeszcze prostszy w obsłudze.

Na szerszą analizę funkcjonowania Panda Internet Security 2012 jak zwykle musimy jeszcze poczekać. Czas pokaże jak w rzeczywistości sprawuje się ten produkt. Wszystkich, którzy skorzystają z tej promocji zachęcam do dzielenia się swoimi opiniami na temat pakietu.

Jak zdobyć Panda Internet Security 2012 za darmo?

Wystarczy tylko odwiedzić stronę promocji i pobrać plik instalacyjny produktu.

Strona promocji


5 komentarzy to “Panda Internet Security 2012 na 90 dni za darmo”

 1. AQ pisze:

  Fakt nie zamula kompa, wygląd niezły, ochrona wydaje się też sensowna, ale z pewnością po zakończeniu promocji pozostanę przy darmowej ochronie z Microsoftu. Cena pełnego pakietu na rok powala mnie z nóg biorąc pod uwagę że jeszcze nigdy w życiu nie zapłaciłem ani grosika za tego rodzaju oprogramowanie. Jadę na darmowych produktach od czasów Windows XP i mam się znakomicie.

 2. Jules pisze:

  cena programów Pandy jest praktycznie najniższa na rynku, a ochrona jest znacznie większa niz to co daje Microsoft, zreszta po zakończeniu licencji nową mozna nabyć już taniej

 3. hamster pisze:

  wiesz, pozostawanie przy darmowym oprogramowaniu ma swój sens, ale nie przy oprogramowaniu Microsoftu ;) jak klikniesz na fejsie Pandy lubię to, to masz już licencję na pół roku, zawsze możesz też ściągnąć ich darmowego Clouda, zresztą jest masa lepszych od MSE antywirusów darmowych

 4. Jules pisze:

  … to oczywiste że nawet darmowe programy jak Cloud itd sa o wiele lepsze niż MSE, ale biorąc pod uwagę jakość i niska cene produktów Pandy napewno warto zdecydować się na komercyjna wersję

 5. premko pisze:

  Te wszystkie zmiany da się zauważyć, zwłaszcza to że już tak nie zamula kompa jak wcześniejsze wersje. Dzięki temu mogę stwierdzić że Panda Internet Security to najlepszy antywirus. Warto też dodać że dużo firm korzysta też z zabezpieczeń tej firmy.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.