YoWindow Unlimited przez 24h za darmo

Dodał: admin czerwiec - 3 - 2011

yowindow-unlimited Nową promocję serwuje nam również nieco mniej aktywny serwis BrotherGiveaway. Korzystając z niej możemy stać się posiadaczami programu, który zamieni nasz system w zaawansowaną stację pogodową. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja YoWindow Unlimited. Standardowa cena produktu to 10$ i tyle właśnie możemy zaoszczędzić. Aplikacja posiada interfejs w języku polskim. Oferta ważna tylko do jutra -4 czerwca, do godz. 7:00 rano.

Szukacie jakiegoś programu, który posłuży do wygodnego informowania o bieżącej i przewidywanej pogodzie? Jedną z takich aplikacji jest właśnie prezentowany tu YoWindow Unlimited. W przeciwieństwie do innych produktów oferowanych na rynku, producent tego programu postawił na bardzo oryginalną formę prezentacji danych pogodowych.

YoWindow Unlimited prezentuje dane pogodowe w postaci kolorowej animacji przedstawiającej widok zza okna przy uwzględnieniu prognozowanej pogody. Zamiast nudnych i suchych danych liczbowych widzimy więc np. krajobraz z bezchmurnym niebem, padający deszcz czy porywiste wiatry. Dzięki temu interpretacja tych danych jest szybsza i dużo bardziej przyjemna. Aplikacja może prezentować dane dla wielu zakątków świata w tym również dla większości polskich miast.

Jak zdobyć YoWindow Unlimited  za darmo?

Wystarczy wejść do internetowego sklepu, w którym możemy zakupić ten program i w polu Coupon code wpisać następujący ciąg znaków: brothersoft12987
Dzięki temu cena produktu zostanie zredukowana do zera. Następnie wystarczy dokończyć procedurę zakupu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.