Zemana Antilogger znowu za darmo

Dodał: admin czerwiec - 28 - 2011

zemana-antilogger-newbox

Na fejsbukowym profilu znanego serwisu z oprogramowaniem – Softpedia, znajdziemy ciekawą promocję, która umożliwi nam zdobycie programu służącego do ochrony przed złośliwym oprogramowaniem wykradającym poufne dane. Przedmiotem promocji jest legalny i darmowy roczny klucz licencyjny dla programu Zemana Antilogger. Dzięki szczodrości firmy Zemana możemy zaoszczędzić 34$. Aplikacja posiada interfejs w polskiej wersji językowej. Promocja przeznaczona dla użytkowników portalu społecznościowego Facebook.

Producent programu chwali się, że zasada działania Zemana Antilogger opiera się o zupełnie nową filozofię wykrywania złośliwego oprogramowania. Aplikacja nie korzysta z bazy sygnatur, a wykrywa działające w komputerze złośliwe oprogramowanie i unieszkodliwia je zanim zdąży ono wykraść prywatne dane. Dzięki temu Zemana Antilogger jest skutecznym narzędziem zapobiegającym infekcjom keyloggerami, oprogramowaniem szpiegującym czy trojanami wykradającymi hasła bankowe.

W opisie aplikacji możemy również znaleźć informację, że Zemena Antilogger w przeciwieństwie do tradycyjnego oprogramowania zabezpieczającego nie obciąża nadmiernie zasobów systemowych, dzięki czemu nie odczujemy negatywnych skutków działania programu. Autorzy narzędzia dopracowali również jego kompatybilność z innym programami obecnymi w systemie, dzięki czemu nie ma mowy o konfliktach oprogramowania.

Warto również wspomnieć, że Zemana Antilogger szyfruje 128-bitowym kluczem wszelkie dane wychodzące z naszego komputera podczas takich operacji jak np. zakupy online czy wykonywanie czynności bankowych, nie dając szans na ich przechwycenie zanim nie zostaną one zaszyfrowane przez zewnętrzny serwer. W programie znajdziemy również m.in. moduł chroniący dane znajdujące się w systemowym schowku.

Jak zdobyć klucz licencyjny dla Zemana AntiLogger?

Wystarczy odwiedzić profil Softpedii w serwisie Facebook i kliknąć przycisk Lubię to! by odblokować stronę z kluczem licencyjnym oraz odnośnikiem do pobrania pliku instalacyjnego programu.

Strona promocji


3 komentarze to “Zemana Antilogger znowu za darmo”

  1. nodia pisze:

    Już mam super dzięki za info.

  2. Jay pisze:

    nadia, to może podaj. Dla wszystkich jest ten sam;) Ja nie mam i nie zamierzam mieć fjuka. A program ciekawy.

  3. pieter pisze:

    Nikt się nie chce podzielić linkiem i kodem :(( CIULE, tylko ssą nic nie daja

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.