BitDefender Total Security 2012 na 90 dni za darmo

Dodał: admin sierpień - 12 - 2011

bitedefender-total-security-2012 Przed nami następna promocja oprogramowania zabezpieczającego przed złośliwym oprogramowaniem. Tym razem to firmy BitDefender rozdaje swoim fanom najnowszą wersję własnego pakietu zabezpieczającego. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalny i darmowy klucz licencyjny uprawniający do korzystania z BitDefender Total Security 2012 przez 90 dni. Przy okazji należy wspomnieć, że koszt zakupu rocznej licencji na ten produkt wynosi obecnie 80$. Promocja przeznaczona jest dla użytkowników serwisu Facebook.

Właściciel marki BitDefender przygotował bardzo ciekawą niespodziankę dla wszystkich miłośników oprogramowania zabezpieczającego, pochodzącego od tego właśnie producenta. Dzięki niej każdy użytkownik Facebooka może zgarnąć najbardziej rozbudowany pakiet w najnowszej, świeżo wydanej edycji. Z kolei użytkowników poszukujących rozwiązań w języku polskim może nieco zasmucić fakt, że do chwili obecnej producent nie zdecydował się na wydanie pakietu w polskiej wersji językowej.

BitDefender Total Security 2012 to pakiet zapewniający pełną ochronę komputera przed wszelkimi typami zagrożeń, z jakimi możemy zetknąć się podczas korzystania z komputera i surfowania w Internecie. W pakiecie nie mogło więc zabraknąć cały czas rozwijanego silnika antywirusowego i antyspyware, modułu chroniącego pocztę przed niechcianymi wiadomościami, mechanizmu chroniącego przed phishingiem czy rozbudowanej zapory sieciowej. W pakiecie znalazł się również moduł ochrony rodzicielskiej, narzędzie do bezpiecznego i bezpowrotnego niszczenia danych czy mechanizm pozwalający na szyfrowanie wrażliwych plików.

W programie BitDefender Total Security 2012 czeka na nas przeprojektowany interfejs użytkownika, który ma być zarówno jeszcze bardziej miły dla oka, jak i bardziej funkcjonalny. Producent wprowadził funkcję pracy w trybie autopilota, pozwalającą na normalne korzystanie z komputera bez potrzeby martwienia się o jego bezpieczeństwo. Pakiet pracując w tym trybie automatycznie dopasowuje optymalne ustawienia, zapewniające należyty poziom ochrony.

W nowej wersji pakietu znajdziemy nowy moduł zapewniający ochronę przed szkodliwym oprogramowaniem podczas korzystania z serwisów społecznościowych. BitDefender Total Security 2012 posiada także ciekawy moduł monitorowania i synchronizacji ważnych plików systemowych, które mogą być archiwizowane na zewnętrznych serwerach producenta. BitDefender Total Security 2012 oferuje również  tryb rescue pozwalający na permanentne usuwanie szkodliwych kodów w specjalnym, bezpiecznym środowisku. Bezpieczne przeglądanie Internetu zapewnia z kolei opcja wirtualizacji przeglądarki, dzięki której uruchomimy ją w odizolowanym środowisku.

Jak zdobyć BitDefender Total Security 2012 za darmo?

Wystarczy odwiedzić profil producenta w serwisie Facebook i kliknąć w przycisk Download by pobrać promocyjny plik instalacyjny programu.

Strona promocji


3 komentarze to “BitDefender Total Security 2012 na 90 dni za darmo”

  1. krzysztof pisze:

    CZY TO WERSJA PL

  2. al_arsen pisze:

    @krzysztof – przeczytaj całość a nie tylko pierwsze zdanie – „Z kolei użytkowników poszukujących rozwiązań w języku polskim może nieco zasmucić fakt, że do chwili obecnej producent nie zdecydował się na wydanie pakietu w polskiej wersji językowej.”

  3. krzysztof pisze:

    al-arsen dobrze ze jestes taki bystry …………………………………………

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.