GOTD: Asterisk Password Decryptor za darmo

Dodał: admin sierpień - 5 - 2011

krylack-asterisk-password-decrypter W serwisie Giveaway of the Day czeka na nas dziś oprogramowanie firmy KRyLack Software, które pomoże wszystkim zapominalskim w odzyskaniu zapomnianych, ale zapisanych w programach wszelkiego rodzaju haseł. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Asterisk Password Decryptor. Produkt ten został wyceniony przez producenta na 20 euro. Oferta ważna tylko do jutra – 6 sierpnia, do godz. 9:00 rano.

Jeśli zdarzyło się Wam zapomnieć hasło do konta, profilu czy programu, które zostało jednak zapamiętane przez aplikację w postaci ciągu gwiazdek (*) to program z dzisiejszej promocji pozwoli odzyskać tak utracone hasła. Asterisk Password Decryptor jest narzędziem, które pomoże szybko odkodować hasła prezentowane właśnie w ten sposób.

Obsługa Asterisk Password Decryptor jest banalnie prosta. Wystarczy uruchomić program, który przechowuje zapomniane przez nas hasło, a następnie przeciągnąć ikonę z programu Asterisk Password Decryptor na pole z ukrytym hasłem. Program odkoduje niewidoczny ciąg znaków i natychmiast wyświetli to hasło.

Producent wskazuje, że Asterisk Password Decryptor z powodzeniem sprawdzi się do odzyskiwania haseł do skrzynek pocztowych, kont FTP i innych aplikacji zapamiętujących w ten sposób hasła. Program współpracuje również z przeglądarką Internet Explorer umożliwiając przypomnienie zapamiętanych haseł dostępu do konkretnych witryn internetowych.

Asterisk Password Decryptor jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Microsoft Windows 2000, XP, 2003 Server, Vista, 2008 Server oraz Windows 7 (w wersjach 32- i 64-bitowych). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 2.63 MB.

Jak zdobyć Asterisk Password Decryptor za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.