GOTD: Password Manager Deluxe za darmo

Dodał: admin sierpień - 15 - 2011

password-manager-deluxe W kolejny dzień długiego weekendu w serwisie słynącym z akcji rozdawniczych czeka na nas promocja oprogramowania służącego do bezpiecznego gromadzenia i przechowywania wszelkiego rodzaju haseł dostępu. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Password Manager Deluxe. Dzięki uprzejmości producenta mamy szansę zaoszczędzić 20$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna tylko do jutra – 16 sierpnia, do godz. 9:00 rano.

Password Manager Deluxe to program będący menadżerem haseł i pozwalający na bezpieczne ich przechowywanie bez obawy o przypadkową kradzież oraz nieuprawnione wykorzystanie. Jak wskazuje nam producent, skorzystanie z tej aplikacji pozwoli uwolnić się od niebezpiecznego nawyku przechowywania wszelkiego rodzaju haseł dostępu na skrawkach papieru czy w plikach tekstowych zapisanych na dysku twardym komputera.

Dzięki możliwościom oferowanym przez program Password Manager Deluxe możemy przechowywać bezpiecznie w jednym miejscu wszystkie hasła, numery PIN, numery kont bankowych, itd. safe, and in one place. Dzięki temu nie będziemy musieli już wytężać umysłu w celu zapamiętania dziesiątek różnych haseł, a także martwić się, że dane te są podatne na kradzież ze strony cyberprzestępców.

Firma Kristanix Software zapewnia, że Password Manager Deluxe to aplikacja cechująca się wysoką solidnością wykonania. Nad bezpieczeństwem przechowywanych w programie danych czuwa zatwierdzony i używany przez administrację Stanów Zjednoczonych 256-bitowy algorytm szyfrujący AES/Rijndael.

Password Manager Deluxe umożliwia instalację wersji przenośnej na wymiennych nośnikach danych, tak by zawsze mieć wszystkie swoje hasła pod ręką. Aplikacja posiada opcję eksportu zgromadzonych danych do formatu HTML, XML, CSV oraz do postaci zwykłych plików tekstowych. Firma Kristanix Software wyposażyła swój produkt w funkcję szybkiego logowania poprzez przeciągnięcie danych z programu na stronę internetową, na której chcemy owych danych użyć. Program posiada też generator bezpiecznych haseł.

Do poprawnej pracy programu Password Manager Deluxe konieczna jest obecność systemu operacyjnego Microsoft Windows 2000/ XP/ 2003/ Vista/ 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 1.99 MB.

Jak zdobyć Password Manager Deluxe za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


4 komentarze to “GOTD: Password Manager Deluxe za darmo”

 1. AQ pisze:

  Na prawdę nie mam pojęcia do czego może być przydatne takie konto? W każdym razie jest jeszcze trochę czasu na pobranie EaseUS Partition Master Professional Edition (v9.0.0) który wydaje się być bardziej przydatnym narzędziem link:

  http://dottech.org/freebies/23258/dottech-promo-free-easeus-partition-master-professional-edition-v9-0-0-48-hours-only/

 2. AQ pisze:

  Z tym kontem to miałem na myśli ofertę RealVPN.com :)

 3. admin pisze:

  Dzięki AQ za cynk. Dodałem informację w postaci oddzielnego wpisu. Jeżeli chodzi o konto VPN to przy jednym z dostępnych serwerów mamy wymowną informację „P2P allowed”. Masz już więc przykładowe zastosowanie ;)

 4. AQ pisze:

  OK, dziękuję za info.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.