Outpost Security Suite Pro 7.5 na rok za darmo

Dodał: admin sierpień - 17 - 2011

agnitum-outpost-security-suite_pro W sieci pojawiła się już kolejna trzydniowa promocja pozwalająca na zdobycie pakietu zabezpieczającego przed złośliwym oprogramowaniem marki Outpost. Tym razem oferta jest wynikiem współpracy serwisu Dottech oraz producenta, firmy Agnitum. Do wzięcia jest legalna i darmowa pełna wersja programu Outpost Security Suite Pro w wersji 7.5 z rocznym kluczem licencyjnym. Standardowa cena zakupu rocznej licencji na ten produkt to obecnie 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocja zakończy się w piątek, 19 sierpnia.

Outpost Security Suite Pro to pakiet zabezpieczający zapewniający pełną ochronę komputera przed szkodliwym oprogramowaniem. W skład produktu firmy Agnitum oprócz znanej i cieszącej się dużym uznaniem zapory sieciowej znalazł się również silnik antywirusowy wykrywający różne typy szkodliwych kodów, moduł antyspyware oraz inteligentny filtr antyspamowy zapewniający odpowiednią ochronę poczty elektronicznej.

Oprócz standardowych elementów tego typu oprogramowania zabezpieczającego jak wspomniana wcześniej znakomita zapora sieciowa czy silnik antywirusowy wykorzystywany na licencji węgierskiego producenta oprogramowania, firmy VirusBuster, w Outpost Security Suite Pro 7.5 znalazło się również kilka innych, ciekawych i użytecznych funkcji.

Outpost Security Suite Pro 7.5 został wyposażony m.in. w moduł autoochrony zapobiegający atakom mającym na celu dezaktywację ochrony oferowanej przez pakiet. W programie znalazła się także funkcjonalność pozwalająca na sprawdzenie aktualności zainstalowanych w systemie aplikacji, a także ustawianie restrykcji ograniczających dostęp do konkretnie wskazanych plików lub folderów. Pakiet potrafi także kontrolować w czasie rzeczywistym aktywność uruchamianych na komputerze programów.

Promocja pozwala na uzyskanie legalnej i darmowej pełnej wersji programu Outpost Security Suite Pro 7.5 uprawniającej do bezpłatnych aktualizacji baz sygnatur, a nieuprawniającym do aktualizacji samego programu. Pakiet został przygotowany do pracy na 32- i 64-bitowych wersjach systemu Windows (Windows 7, Vista, XP; Windows Server 2008 R2, 2008, 2003). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 90-105 MB w zależności od rodzaju systemu.

Jak zdobyć Outpost Security Suite Pro 7.5 za darmo?

Wystarczy odwiedzić serwis organizatora promocji, skopiować zamieszczony tam kod promocyjny i przejść na stronę z formularzem rejestracyjnym, korzystając z odsyłacza dotTech-Agnitum promotion page. Na stronie promocji znajdziemy też graficzną instrukcję w jaki sposób aktywować ten produkt.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.