Zemana Antilogger za darmo

Dodał: admin sierpień - 15 - 2011

zemana-antilogger-newbox Jeżeli z trwogą przeglądaliście najnowsze promocje myśląc, że dawno już nie pojawiło się flagowe narzędzie firmy Zemana chroniące przed wykradaniem prywatnych danych, to jesteście w błędzie. Przed nami kolejna akcja promocyjna! Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Zemana Antilogger. Produkt ten jest obecnie dostępny w regularnej sprzedaży w cenie 79 zł. Aplikacja posiada interfejs w języku polskim. Oferta ważna jedynie przez 48 godzin od chwili publikacji w serwisie organizatora.

Stali czytelnicy śledzący promocję oprogramowania zabezpieczającego przed złośliwym oprogramowaniem z pewnością zauważyli, że w ostatnim czasie promocje firmy Zemana pojawiają się regularnie i dosyć często. W ostatnim czasie nie było miesiąca, w którym ten produkt nie zawitałby na TechnetBlogu ;)

Producent programu chwali się, że zasada działania Zemana Antilogger opiera się o zupełnie nową filozofię wykrywania złośliwego oprogramowania. Aplikacja nie korzysta z bazy sygnatur, a wykrywa działające w komputerze złośliwe oprogramowanie i unieszkodliwia je zanim zdąży ono wykraść prywatne dane. Dzięki temu Zemana Antilogger jest skutecznym narzędziem zapobiegającym infekcjom keyloggerami, oprogramowaniem szpiegującym czy trojanami wykradającymi hasła bankowe.

W opisie aplikacji możemy również znaleźć informację, że Zemena Antilogger w przeciwieństwie do tradycyjnego oprogramowania zabezpieczającego nie obciąża nadmiernie zasobów systemowych, dzięki czemu nie odczujemy negatywnych skutków działania programu. Autorzy narzędzia dopracowali również jego kompatybilność z innym programami obecnymi w systemie, dzięki czemu nie ma mowy o konfliktach oprogramowania.

Warto również wspomnieć, że Zemana Antilogger szyfruje 128-bitowym kluczem wszelkie dane wychodzące z naszego komputera podczas takich operacji jak np. zakupy online czy wykonywanie czynności bankowych, nie dając szans na ich przechwycenie zanim nie zostaną one zaszyfrowane przez zewnętrzny serwer. W programie znajdziemy również m.in. moduł chroniący dane znajdujące się w systemowym schowku.

Zainteresowanych bardziej szczegółowymi informacjami odnośnie funkcjonalności produktu odsyłam do recenzji programu Zemana Antilogger, która została niegdyś opublikowana w serwisie TechnetBlog.pl

Zemana Antilogger powinien działać poprawnie na komputerach wyposażonych w system operacyjny Microsoft Windows XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 9.06 MB.

Jak zdobyć za darmo klucz licencyjny dla Zemana AntiLogger?

Należy odwiedzić stronę promocji. Umieszczono tam odnośnik do pobrania pliku instalacyjnego programu oraz klucz, którego należy użyć by aktywować produkt. Po poprawnym wykonaniu procedury rejestracyjnej zyskujemy roczną ochronę przed złośliwymi kodami wykradającymi dane.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.