GOTD: FileStream Secure Disk za darmo

Dodał: admin wrzesień - 11 - 2011

filestream-secure-disk Ostatni dzień kolejnego wrześniowego tygodnia administratorzy serwisu Giveaway of the Day witają promocją oprogramowania do zabezpieczania prywatnych i wrażliwych danych, przygotowaną przy współpracy z firmą FileStream. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu FileStream Secure Disk wraz z subskrypcją aktywną przez 180 dni. Standardowa cena niniejszego programu w sklepie producenta to 60$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna do jutra – 12 września, do godz. 9:00 rano.

FileStream Secure Disk to, zdaniem producenta, idealne rozwiązanie dla osób poszukujących oprogramowania do zabezpieczania wrażliwych danych przed nieuprawnionym dostępem, kradzieżą lub innymi atakami. Zasada działania programu jest podobna do innych tego typu narzędzi dostępnych na rynku. Otóż FileStream Secure Disk wydziela określoną część dysku twardego, dysku przenośnego czy pendrive-a i tworzy z niej cyfrowy sejf, widoczny jako oddzielny dysk, ale dostępny jedynie po podaniu loginu i hasła .

Bezpieczeństwo i prywatność przechowywanych za pomocą programu FileStream Secure Disk danych zapewnia użycie silnego algorytmu szyfrującego z szyfrowaniem 256- lub 448-bitowym. Program nie limituje w żaden sposób liczby możliwych do utworzenia sejfów, tak więc możemy stworzyć wiele takich kontenerów, wykorzystując każdy np. do przechowywania innego typu danych. Oczywiście nie ma również żadnych przeszkód w przenoszeniu plików z jednego sejfu do drugiego.

Dostęp do sejfów utworzonych za pomocą FileStream Secure Disk możemy uzyskać jedynie po podaniu prawidłowego loginu i hasła. Przy okazji producent przekonuje nas, że taka koncepcja działania programu jest dużo bezpieczniejsza i dużo bardziej wygodna. Szyfrowanie wirtualnego kontenera jest bardziej elastyczne w wykorzystaniu niż szyfrowanie całego dysku.

FileStream Secure Disk został przygotowany do współpracy z systemami operacyjnymi Microsoft  Windows XP, Vista oraz Windows 7 (w wersji 32- oraz 64-bitowej). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 17.8 MB.

Jak zdobyć FileStream Secure Disk za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.