GOTD: MultiStage Recovery za darmo

Dodał: admin wrzesień - 19 - 2011

multistage-recovery-4 Na dobry początek nowego tygodnia administratorzy serwisu rozdawniczego Giveaway of the Day zafundowali nam tym razem narzędzie pochodzące od firmy Enplase Research, a służące do odzyskiwania przypadkowo utraconych danych. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu MultiStage Recovery. Standardowa cena tego produktu wynosi obecnie 40$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Zainteresowani ofertą mają czas jedynie do jutra – 20 września, do godz. 9:00 rano.

MultiStage Recovery to, według zapewnień producenta, profesjonalne narzędzie przeznaczone do odzyskiwania utraconych danych i przeznaczone do pracy pod kontrolą systemów operacyjnych z rodziny Windows. Aplikacja potrafi odzyskać dane z dysków twardych, dyskietek, pendrivów i innych urządzeń opartych o pamięć flash, kart pamięci i innych nośników danych.

Producent zapewnia również, MultiStage Recovery posiada zaawansowany mechanizm detekcji utraconych plików, dzięki któremu odzyskamy wszystkie dane, które nadają się jeszcze do odtworzenia, nawet w bardziej skomplikowanych sytuacjach, np. w przypadku formatowania połączonego e zmianą systemu plików z FAT do NTFS lub odwrotnie. Co więcej MultiStage Recovery posiada bardzo prosty i przyjazny użytkownikowi interfejs, dzięki czemu z obsługą programu poradzą sobie nawet mniej zaawansowani użytkownicy.

Warto wspomnieć również, że MultiStage Recovery obsługuje wszystkie typy systemów plików używanych przez systemy z rodziny Windows: NTFS/NTFS5,FAT12/FAT16/FAT32/VFAT. Producent wskazuje również, że najnowsza wersja programu posiada dopracowany i zoptymalizowany algorytm oraz inteligentny system cache-owania, dzięki czemu narzędzie bardzo szybko wykonuje swoją pracę.

MultiStage Recovery został przygotowany do współpracy z systemami operacyjnymi Microsoft Windows NT/ 2000/ 2003 Server/ XP/ Vista/ 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 3.32 MB.

Jak zdobyć MultiStage Recovery za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.