Kryptel Enterprise 6.14 przez 72h za darmo

Dodał: admin wrzesień - 9 - 2011

kryptel-standard-edition Firma Kryptel zajmująca się tworzeniem oprogramowania do szyfrowania danych, wspólnie z jednym z zagranicznych forów przeprowadza kolejną akcję promocyjną swojego programu, do której impulsem stała się premiera nowej wersji produktów. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Kryptel Enterprise Edition w wersji 6.14. Narzędzie to możemy nabyć standardowo w cenie 40$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocja będzie aktywna przez 72 godziny od chwili publikacji w serwisie organizatora.

Ideą, która przyświecała twórcom programu Kryptel Enterprise Edition było stworzenie łatwego w użyciu narzędzia pozwalającego na zabezpieczenie ważnych danych przed nieuprawnionym dostępem i pozwalającym na korzystanie z dobrodziejstw szyfrowania przez osoby, które nie posiadają zaawansowanej wiedzy dotyczącej kryptografii.

Wynikiem pracy producenta jest program dający możliwość szybkiego zaszyfrowania wybranych plików czy folderów. Wystarczy kliknąć prawym przyciskiem na wybrany plik i z menu kontekstowego wybrać opcję Encrypt. Możemy też przeciągnąć dane które chcemy zaszyfrować na ikonę Kryptel Enterprise Edition, a program sam zajmie się resztą. Aplikacja wykorzystuje algorytm AES, który dostarcza niezbędny poziom ochrony zabezpieczanych danych.

Jakie są różnice pomiędzy oferowanym wcześniej programem Kryptel Standard Edition, a dzisiejszą promocją Kryptel Edition? Narzędzie z dzisiejszej oferty zostało rozbudowane o kilka istotnych funkcji.:

 • interfejs linii komend dla zautomatyzowanych zadań szyfrowania
 • wsparcie dla procesorów 64-bitowych
 • możliwość pełnego wykorzystania procesorów wielordzeniowych
 • zaawansowany system odzyskiwania danych z uszkodzonych kontenerów zawierających zaszyfrowane dane
 • wsparcie dla FIPS 140-2

Jak zdobyć Kryptel Enterprise Edition za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji. Znajdziemy tam odnośnik do pobrania najnowszej wersji programu oraz klucz licencyjny, którego należy użyć w celu aktywacji produktu.

Strona promocji


3 komentarze to “Kryptel Enterprise 6.14 przez 72h za darmo”

 1. AQ pisze:

  Świetny program. Jest tak prosty w użyciu, że wcale nie przeszkadza brak tłumaczenia.

 2. AQ pisze:

  Oczywiście wielkie podziękowania dla Admina za ten gratis.

 3. Ptoku pisze:

  Zgadzam się w pełni z @AQ, program wyśmienity, nieprzerwanie używam go od roku.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.