TrustPort Total Security 2012 na rok za darmo

Dodał: admin wrzesień - 10 - 2011

trustport-total-protection-2012 Ostatnich kilka dni obfituje w promocje pozwalające na zgarnięcie darmowych licencji na oprogramowanie antywirusowe. Do grona hojnych producentów dołącza również firma TrustPort oferująca najnowszą wersję swojego pakietu zabezpieczającego. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu TrustPort Total Security 2012 wraz z kluczem licencyjnym ważnym aż przez rok! Koszt zakupu pakietu z roczną subskrypcją na standardowych warunkach to wydatek rzędu 50 euro. Aplikacja posiada interfejs w polskiej wersji językowej.

Czeska firma TrustPort będąca producentem ciągle mało znanego produktu TrustPort Total Security 2012 przygotowała oryginalną promocję, która ma pewnie w zamyśle poprawić rozpoznawalność marki oraz umożliwić zainteresowanym Internautom darmowe testowanie najbardziej rozbudowanej wersji pakietu aż przez rok.

Jak czytamy w komunikacie prasowym, TrustPort oferuje domywch użytkownikom możliwość zdobycia płatnej wersji produktu TrustPort Total Protection 2012 całkowicie za darmo. Czas trwania akcji promocyjnej jest ograniczony, a jej głównym gwoździem będzie internetowa gra-łamigłówka dostępna w języku angielskim. Każdy kto jest zainteresowany zdobyciem rocznej licencji musi zagrać w grę i rozszyfrować zakodowaną wiadomość. Ponadto możemy jeszcze powalczyć o konsolę XBOX 360.

TrustPort Total Protection 2012 to pakiet zabezpieczający, oferujący kompleksową ochronę komputera przed wszelkimi typami zagrożeńt. W skład pakietu wchodzą moduły takie jak antyspam, antywirus, antyspyware, firewall, program do likwidowania danych, aplikacja do użycia podpisu elektronicznego i narzędzie do szyfrowania on-line.

Skuteczność działania modułu antywirusowego zapewnia wykorzystanie przez TrustPort kilku różnych silników skanujących. Produkt ten oferuje również moduł analizy heurystycznej. Producent podkreśla również, że TrustPort Total Protection 2012 posiada dwie wersje interfejsu użytkownika, dzięki czemu jego używanie będzie wygodne zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych użytkowników.

Wyniki niezależnych testów oprogramowania antywirusowego potwierdziły nadzwyczaj dobrą skuteczność w wykrywaniu złośliwego oprogramowania, co plasuje ten produkt wśród programów o najwyższej wykrywalności. Niestety producent musi jednak popracować na procedurą neutralizacji wykrytych zagrożeń, bo ta wypada nieco gorzej. Niektórzy z użytkowników narzekają również na ociężałe, w porównaniu do innych pakietów, działanie produktu.

Jak zdobyć TrustPort Total Security 2012 na rok za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę z promocyjną grą, zarejestrować się i zacząć zabawę. Po rozszyfrowaniu jednej z wiadomości zostanie odblokowany przycisk score umożliwiający uzyskanie darmowej licencji. Klucze są wysyłane automatycznie.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.