50 licencji na ESET Smart Security 5 za darmo

Dodał: admin październik - 17 - 2011

eset-smart-security Zaglądaliście wczoraj na strony Softpedii? Jeżeli nie, to jeszcze przez kilka godzin możecie tam zajrzeć i wziąć udział w kolejnym etapie jubileuszowej zabawy, w którym do wzięciasą na oprogramowanie antywirusowe firmy ESET. Przedmiotem niniejszej promocji jest 50 legalnych i darmowych pełnych wersji programu ESET Smart Security 5. Wartość pojedynczej licencji z roczną subskrypcją to ok. 170 zł. Aplikacja została wyposażona w interfejs w polskiej wersji językowej. Akcja będzie aktywna przez 24 godziny od chwili publikacji w serwisie organizatora.

Eset Smart Security 5 to kolejny pakiet zabezpieczający w urodzinowej akcji rozdawniczej serwisu Softpedia, który oferuje kompleksową ochronę komputera przed wszelkimi typami złośliwego oprogramowania. W skład pakietu wchodzą 4 moduły chroniące system: antiwirus, antispyware, firewall oraz antispam.

Producent programu chwali się, że moduł antywirusowy w połączeniu z modułem antispyware zapewnia ochronę przed wirusami, końmi trojańskimi, robakami internetowymi, rootkitami, backdoorami, adware, a także złośliwym oprogramowaniem wykradającym poufne dane. Eset Smart Security 5 został wyposażony również w funkcje sztucznej inteligencji pozwalające na samodzielną ocenę czy uruchomiony przez nas nieznany program stanowi zagrożenie dla systemu.

Pakiet został wyposażony również w prostą w obsłudze zaporę sieciową chroniącą przed atakami hakerów oraz botnetami. Zapora ta działa w trybie automatycznym nie wymagając stałego nadzoru ze strony użytkownika. Mamy tu także możliwość definiowania indywidualnych profili zapory, które pozwolą zapewnić optymalną ochronę w różnych sytuacjach. Eset Smart Security 5 posiada także moduł ochrony antyspamowej.

Jak zdobyć ESET Smart Security 5 za darmo?

Wystarczy odwiedzić specjalnie przygotowaną stronę promocji i pod opublikowanym tam wpisem dodać komentarz w którym przekonamy administratorów Softpedii, że właśnie nam należy się darmowa licencja. Spośród wszystkich komentarzy dodanych w ciągu 24 godzin od chwili publikacji wpisu z promocją (do 13:00), organizator wybierze 50 najciekawszych wpisów, które zostaną nagrodzone licencjami.

Strona promocji


3 komentarze to “50 licencji na ESET Smart Security 5 za darmo”

 1. Anonim pisze:

  To chyba nie działa na W7x64 bity?

 2. Jarek pisze:

  Jest wesja x64, a takze 32 bit

 3. ard pisze:

  Jak ktoś się jeszcze nie zaopatrzył w Zemana AntiLogger to tu można jeszcze:
  http://pro.de/aktion/chip/antilogger

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.