GOTD: Kryptel 6.1.4 Enterprise edition za darmo

Dodał: admin październik - 7 - 2011

kryptel-standard-edition Po ponad półrocznej przerwie, gościem zorganizowanej akcji rozdawniczej w serwisie Giveaway of the Day jest ponownie firma Inv Softworks, prezentująca swoje oprogramowanie służące do szyfrowania danych. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Kryptel w wersji 6.1.4 Enterprise edition. Koszt zakupu tego narzędzia na standardowych warunkach wynosi obecnie 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocja będzie aktywna do jutra – 8 października, do godz. 9:00 rano.

Ideą, która przyświecała twórcom programu Kryptel Enterprise Edition było stworzenie łatwego w użyciu narzędzia pozwalającego na zabezpieczenie ważnych danych przed nieuprawnionym dostępem i pozwalającym na korzystanie z dobrodziejstw szyfrowania przez osoby, które nie posiadają zaawansowanej wiedzy dotyczącej kryptografii.

Wynikiem pracy producenta jest program dający możliwość szybkiego zaszyfrowania wybranych plików czy folderów. Wystarczy kliknąć prawym przyciskiem na wybrany plik i z menu kontekstowego wybrać opcję Encrypt. Możemy też przeciągnąć dane które chcemy zaszyfrować na ikonę Kryptel Enterprise Edition, a program sam zajmie się resztą. Aplikacja wykorzystuje algorytm AES, który dostarcza niezbędny poziom ochrony zabezpieczanych danych.

Jakie są różnice pomiędzy oferowanym wcześniej programem Kryptel Standard Edition, a dzisiejszą promocją Kryptel Edition? Narzędzie z dzisiejszej oferty zostało rozbudowane o kilka istotnych funkcji.:

  • interfejs linii komend dla zautomatyzowanych zadań szyfrowania
  • wsparcie dla procesorów 64-bitowych
  • możliwość pełnego wykorzystania procesorów wielordzeniowych
  • zaawansowany system odzyskiwania danych z uszkodzonych kontenerów zawierających zaszyfrowane dane
  • wsparcie dla FIPS 140-2

Kryptel 6.1.4 Enterprise edition został wyposażony we wsparcie dla systemów operacyjnych Microsoft Windows 2000/ Server 2003/ XP (x32/x64)/ Server 2008/ Vista (x32/x64)/ 7 (x32/x64). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 13.8 MB.

Jak zdobyć Kryptel 6.1.4 Enterprise Edition za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.