Norman Security Suite 9 na rok za darmo

Dodał: admin październik - 1 - 2011

norman-security-suite9

Zainteresowanym tematyką oprogramowania antywirusowego i zabezpieczającego, mam przyjemność przedstawić kolejną promocję pakietu zabezpieczającego z tego gatunku, tym razem od nieco mniej znanej firmy Norman. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalny i darmowy klucz licencyjny uprawniający do korzystania z pełnej wersji programu Norman Security Suite 9 przez okrągły rok. Zakup tego produktu wraz z roczną subskrypcją na standardowych warunkach wiąże się z wydatkiem w wysokości 60$. Firma Norman wyposaża swoje produkty również w interfejs w polskiej wersji językowej.

Norman to firma zlokalizowana w Norwegii i ciesząca się tytułem właściciela jednego z najstarszych programów antywirusowych dostępnych na rynku. Swój produkt antywirusowy firma Norman rozwija bowiem już od 1984 roku. W Internecie możemy znaleźć informacje, że Norman Antivirus uchodził niegdyś za bardzo dobre oprogramowanie antywirusowe, jednak z upływem lat jakość produktu uległa znacznemu pogorszeniu.Mimo wszystko oprogramowanie antywirusowe marki Norman ciągle oferuje lepszą wykrywalność złośliwego oprogramowania niż część innych dostępnych na rynku produktów.

Piętą achillesową norweskiego oprogramowania antywirusowego było przede wszystkim duże zapotrzebowanie na zasoby systemowe oraz niedopracowanie produktu pod względem funkcjonalnym. Najnowsza wersja Norman Security Suite w wersji 9 ma być jednak światełkiem w tunelu. Producent ma nadzieję, że praca włożona w poprawienie produktu zaowocuje zwiększonym zainteresowaniem ze strony klientów.

Główne cechy produktu Norman Security Suite 9:

  • szybkie skanowanie i efektywne wykrywanie złośliwego oprogramowania
  • prosty w użyciu i uproszczony interfejs użytkownika
  • kontrola rodzicielska
  • Antywirus i Antyspyware
  • inteligentna zapora
  • kompatybilność z Windows 8
  • Możliwość instalacji na 3 komputerach

Na marginesie dodać należy, że to już kolejna akcja promocyjna firmy Norman mając na celu podniesienie rozpoznawalności marki oraz zachęcenie Internautów do korzystania z tego produktu antywirusowego. Przy okazji zeszłorocznej promocji, dotyczącej Norman Security Suite 8 rozgorzała dyskusja na temat skuteczności i dopracowania programu. Być może programiści firmy Norman wzięli sobie do serca uwagi użytkowników z całego świata i rzeczywiście popracowali nad poprawieniem produktu.

Jak zdobyć Norman Security Suite 9 na rok za darmo?

Ilustrowaną instrukcję uzyskania darmowego klucza licencyjnego dla produktu opublikował jeden z zagranicznych serwisów poświęconych tematyce oprogramowania. Znajdziemy tam odnośnik do formularza rejestracyjnego oraz kod niezbędny do pozyskania licencji.

Strona promocji


1 komentarz to “Norman Security Suite 9 na rok za darmo”

  1. mario7397 pisze:

    chyba sie nie skusze na tego antyvira,opinie w necie na jego temat nie sa zbyt dobre.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.