Norton Internet Security 2011 na 90 dni za darmo

Dodał: admin październik - 15 - 2011

nis-2011-box

Jeden czytelników (dzięki Kuba!) wytropił starą, ale ciągle aktywną promocję przeznaczoną dla naszych wschodnich przyjaciół i pozwalającą na testowanie poprzedniego wydania linii produktów antywirusowych firmy Symantec. Dzięki takiej ofercie promocyjnej mamy okazję przez 3 miesiące cieszyć się legalną pełną wersją nie tylko pakietu zabezpieczającego Norton Internet Security 2011, ale również produktów Norton 360 w wersji 4.0 oraz Norton Antivirus 2011.

Pakiet Norton Internet Security 2011 został wyposażony w kilka znanych programów firmy Symantec. Znajdziemy tu moduł antywirusowy Norton Antivirus, zaporę ogniową Norton Personal Firewall, a także moduły pozwalające na kompleksową ochronę prywatności i zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa podczas korzystania z Internetu – Norton Antispyware, Norton Antiphishing oraz Norton Identity Safe.

Jak chwali się producent programu, Norton Internet Security 2011 jest  najszybszym w branży pakietem zabezpieczającym przed zagrożeniami pochodzącymi z sieci bez wpływu na wydajność komputera. Produkt ten wyposażony został w zaawansowane mechanizm chroniące pocztę internetową przed spamem, a także moduły chroniące naszą tożsamość w sieci.

Norton 360 jest prawdziwym kombajnem jeżeli chodzi o pakiety zabezpieczające. Jak chwali się na swojej stronie internetowej  producent programu, firma Symantec główne zalety tej aplikacji to: Ochrona komputera, plików i tożsamości użytkownika dzięki najszybszemu i najbardziej kompleksowemu w branży rozwiązaniu zabezpieczającemu, które w najmniejszym stopniu obciąża zasoby systemowe

Jeżeli chodzi o funkcje Norton 360 to należy wymienić w szczególności:

  • kompleksową ochronę antywirusową niespowalniającą komputera oraz szybkie i częste aktualizacje bazy wirusów
  • ochronę tożsamości użytkownika komputera oraz ostrzeganie przed niebezpiecznymi witrynami
  • zabezpieczenie przed utratą ważnych plików przez automatyczne tworzenie kopii zapasowych w czasie bezczynności komputera
  • przyspieszanie pracy komputera, skracanie startu systemu, usuwanie zbędnych plików
  • ochrona przed botnetami

Norton AntiVirus to 2011 to z kolei bardzo dobrze znany i popularny program antywirusowy. Wersja 2011, podobnie jak inne produkty firmy Symantec, została wyposażona w nowy, bardzo przejrzysty i prosty w obsłudze interfejs użytkownika, dzięki któremu korzystanie z produktu nie powinno sprawiać żadnych większych trudności.

Produkt ten został wyposażony w inteligentny system reputacji Quorum analizujący uruchamiane aplikacji i w razie potrzeby podejmujący odpowiednie działania prewencyjne. W Nortonie AntiVirus 2011 zaimplementowana także mechanizm behawioralnego zwalczania szkodliwych kodów – SONAR 2. Na uwagę zasługuje także rozbudowany moduł antyspamowy oparty na biznesowych rozwiązaniach firmy Symantec, a więc  zapewniający domowym użytkownikom ochronę klasy korporacyjnej przed niechcianymi wiadomościami e-mail.

Jak zdobyć za darmo produkty antywirusowe marki Norton?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i pobrać plik instalacyjny interesującego nas produktu, klikając w przycisk Бесплатная загрузка.

Strona promocji


1 komentarz to “Norton Internet Security 2011 na 90 dni za darmo”

  1. ard pisze:

    Jak ktoś chce legalnie i za darmo cały pakiet Comodo Internet Security Pro 2011 na rok to tu:

    http://www.downloadcrew.com/article/22370-comodo_internet_security_pro_2011

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.