Otwarte testy Norton 360 6.0 Beta

Dodał: admin październik - 10 - 2011

norton360-version-6 Po poprzedzających wydanie wersji finalnej otwartych testach produktów Norton Antivirus 2012 oraz Norton Internet Security 2012, firma Symntec zaprasza internetową społeczność do testowania najnowszej odsłony swojego kolejnego produktu chroniącego przed złośliwym oprogramowaniem – Norton 360 w wersji 6.0 Beta. Przystąpienie do beta testów to szansa na udział we współtworzeniu świetnych produktów marki Norton, ale również okazja do skorzystania z bezpłatnej ochrony antywirusowej nowej wersji aplikacji. Interfejs testowej wersji programu Norton 360 6.0 Beta posiada interfejs w języku angielskim.

Norton 360 6.0 to pakiet zabezpieczający przeznaczony głównie dla użytkowników domowych chcących uzyskać kompleksową ochronę komputera przed wszelkimi typami zagrożeń – również tymi nieznanymi. Produkt ten został zaprojektowany w ten sposób by do jego obsługi nie była potrzebna specjalistyczna wiedza z zakresu bezpieczeństwa.

Norton 360 6.0 nie chroni tylko przed typowymi wirusami, ale zawiera również moduły pozwalające na ochronę przed wyłudzeniem prywatnych danych, moduł kontroli rodzicielskiej, a także funkcjonalność pozwalającą na wykonywanie kopii zapasowych ważnych danych oraz ich przechowywanie na zewnętrznych serwerach firmy Symantec. Produkt posiada także narzędzie do optymalizacji i przyspieszania pracy komputera.

Przedstawiciele firmy Symantec zachęcając do aktywnego udziału w testach nowego produktu chwalą się, że 6 odsłona programu Norton 360 to jak do tej pory najlepsze wydanie aplikacji z tej linii produktowej zarówno pod względem skuteczności w wykrywaniu i zwalczaniu złośliwego oprogramowania, jak również biorąc pod uwagę wydajność programu oraz wpływ na obciążenie zasobów systemowych. Testy brzmią więc obiecująco ;)

Jak wziąć udział w otwartych testach Norton 360 6.0 Beta?

Wystarczy przejść na stronę Norton Beta Software i kliknąć przycisk Download. Zostaniemy wówczas przeniesieni do formularza umożliwiającego rejestrację w programie testów. Po poprawnej rejestracji otrzymamy indywidualny klucz licencyjny oraz odsyłacz do pobrania pliku instalacyjnego programu.

Strona programu otwartych testów


2 komentarze to “Otwarte testy Norton 360 6.0 Beta”

  1. mario7397 pisze:

    wersja po angielsku,po rejestracji trial na 14 dni tylko.

  2. admin pisze:

    No niestety takie są niedogodności beta-testów, że klucze zmieniają się co dwa tygodnie, a co jakiś czas trzeba również zmieniać instalkę programu.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.