YoWindow Unlimited dziś za darmo

Dodał: admin październik - 7 - 2011

yowindow-unlimited Firma Repkasoft, będąca producentem aplikacji zamieniającej nasz komputer w zaawansowaną stację pogodową postanowiła przeprowadzić w dniu dzisiejszym szybką akcję rozdawniczą dla swoich fanów. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja YoWindow Unlimited. Standardowa cena produktu to 10$ i tyle właśnie możemy zaoszczędzić. Aplikacja posiada interfejs w języku polskim. Oferta ważna tylko w dniu dzisiejszym. Promocja przeznaczona jest dla użytkowników serwisu Facebook.

Szukacie jakiegoś programu, który posłuży do wygodnego informowania o bieżącej i przewidywanej pogodzie? Jedną z takich aplikacji jest właśnie prezentowany tu YoWindow Unlimited. W przeciwieństwie do innych produktów oferowanych na rynku, producent tego programu postawił na bardzo oryginalną formę prezentacji danych pogodowych.

YoWindow Unlimited prezentuje dane pogodowe w postaci kolorowej animacji przedstawiającej widok zza okna przy uwzględnieniu prognozowanej pogody. Zamiast nudnych i suchych danych liczbowych widzimy więc np. krajobraz z bezchmurnym niebem, padający deszcz czy porywiste wiatry. Dzięki temu interpretacja tych danych jest szybsza i dużo bardziej przyjemna. Aplikacja może prezentować dane dla wielu zakątków świata w tym również dla większości polskich miast.

Jak zdobyć YoWindow Unlimited  za darmo?

Tym razem nie jest to typowa akcja rozdawnicza. Producent w zamian za bezpłatną licencję wymaga od nas wykonania pewnego zadania: opublikowania wpisu promocyjnego na swoim profilu w serwisie Facebook, Twitter lub Google+.

  1. W dniu 7 października opublikuj promocyjny wpis o YoWindow na Facebook, Twitter albo Google+
  2. Wyślij na adres producenta wiadomość e-mail z linkiem do treści wpisu
  3. Po tygodniu, tj. 14 października otrzymasz darmowy klucz licencyjny dla programu  YoWindow Unlimted

Treść wpisu promocyjnego to: „I am watching weather in YoWindow – http://yowindow.com” lub „Love watching weather in YoWindow – http://yowindow.com„. Producent zachęca do dodawania wpisu w swoim języku ojczystym czyli możemy wkleić coś w rodzaju: „Uwielbiam sprawdzać pogodę w YoWindow – http://yowindow.com„. Jeśli publikujemy wpis na Facebooku, pamiętajmy aby ustawić typ wpisu na publiczny, tak by producent mógł go później odczytać ;) Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie promocji.

Strona promocji

Uwaga! Proszę o nieprzesyłanie informacji o opublikowaniu wpisu na adres TechnetBloga ;) Wiadomość należy przesłać do producenta, na adres [email protected], wpisując w temacie: YoWindow Friday.


1 komentarz to “YoWindow Unlimited dziś za darmo”

  1. Zbyszek pisze:

    “Uwielbiam sprawdzać pogodę w YoWindow – http://yowindow.com“.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.