Zemana Antilogger za darmo

Dodał: admin październik - 7 - 2011

zemana-antilogger-newbox Dawno nie było żadnej promocji firmy Zemana? Turecki serwis poświęcony tematyce oprogramowania  rozdaje właśnie na swoim profilu w serwisie Facebook narzędzie firmy Zemana chroniące przed wykradaniem prywatnych danych ;) Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Zemana Antilogger z licencją ważną przez rok. Produkt ten jest obecnie dostępny w regularnej sprzedaży w cenie 79 zł. Aplikacja posiada interfejs w języku polskim. Skorzystanie z oferty wymaga posiadania profilu w serwisie Facebook.

Producent programu chwali się, że zasada działania Zemana Antilogger opiera się o zupełnie nową filozofię wykrywania złośliwego oprogramowania. Aplikacja nie korzysta z bazy sygnatur, a wykrywa działające w komputerze złośliwe oprogramowanie i unieszkodliwia je zanim zdąży ono wykraść prywatne dane. Dzięki temu Zemana Antilogger jest skutecznym narzędziem zapobiegającym infekcjom keyloggerami, oprogramowaniem szpiegującym czy trojanami wykradającymi hasła bankowe.

W opisie aplikacji możemy również znaleźć informację, że Zemena Antilogger w przeciwieństwie do tradycyjnego oprogramowania zabezpieczającego nie obciąża nadmiernie zasobów systemowych, dzięki czemu nie odczujemy negatywnych skutków działania programu. Autorzy narzędzia dopracowali również jego kompatybilność z innym programami obecnymi w systemie, dzięki czemu nie ma mowy o konfliktach oprogramowania.

Warto również wspomnieć, że Zemana Antilogger szyfruje 128-bitowym kluczem wszelkie dane wychodzące z naszego komputera podczas takich operacji jak np. zakupy online czy wykonywanie czynności bankowych, nie dając szans na ich przechwycenie zanim nie zostaną one zaszyfrowane przez zewnętrzny serwer. W programie znajdziemy również m.in. moduł chroniący dane znajdujące się w systemowym schowku.

Zainteresowanych bardziej szczegółowymi informacjami odnośnie funkcjonalności produktu odsyłam do recenzji programu Zemana Antilogger, która została niegdyś opublikowana w serwisie TechnetBlog.pl

Zemana Antilogger powinien działać poprawnie na komputerach wyposażonych w system operacyjny Microsoft Windows XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 9.06 MB.

Jak zdobyć za darmo klucz licencyjny dla Zemana AntiLogger?

Wystarczy odwiedzić profil organizatora promocji w serwisie Facebook i kliknąć przycisk Lubię to! by odblokować specjalną stronę promocji. Opublikowano tam klucz licencyjny, który jest prawdopodobnie taki sam dla wszystkich uczestników promocji.

Strona promocji


4 komentarze to “Zemana Antilogger za darmo”

 1. joa pisze:

  Zdaje się, że ta promocja jest tylko dla Turków… Gdzieś tak napisali…

 2. Oxygen Thief pisze:

  Tak promocja jest tylko dla Turasów ale można to obejść, wystarczy w – Ustawienia Proxy – wybrać – użyj określonych ustawień proxy – i tam wpisać jakieś Tureckie działające proxy, licencja się bezproblemowo aktywuje :D

 3. admin pisze:

  Dzięki Oxy za rozwianie wątpliwości ;)

 4. tadeusz242 pisze:

  Super program kod licencji działa , przedłużyłem sobie licencje o rok.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.