Dataguard Antikeylogger Ultimate za darmo

Dodał: admin listopad - 18 - 2011

Przed nami całkiem świeża promocja z kategorii oprogramowania zabezpieczającego, a konkretnie produktu chroniącego przed keyloggerami, czyli złośliwym oprogramowaniem przechwytującym znaki wprowadzane za pomocą klawiatury. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Dataguard Antikeylogger Ultimate. Standardowa cena tego produktu, widniejąca w sklepie producenta to ok. 60$. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim. Akcja promocyjna będzie aktywna przez 7 dni.

 

Antikeylogger to specjalny rodzaj oprogramowania zabezpieczającego, stworzony po to, by chronić użytkownika komputera przed aplikacjami wykradającymi dane. Część dostępnych na rynku programów tego typu używa do wykrywania potencjalnych zagrożeń technik heurystycznych oraz modułów analizy behawioralnej, jednak dostępne są już rozwiązania działające w oparciu o białe listy sygnatur oraz przetwarzanie danych w chmurze, w celu zminimalizowania fałszywych alarmów. I to właśnie zdaniem współorganizatora promocji przemawia za tym, by na własnym komputerze zainstalować dodatkową warstwę ochrony w postaci antikeylogger zdolnego do wykrywania bardzo świeżych zagrożeń.

Dataguard Antikeylogger Ultimate od firmy  MaxSecurity Lab to najbardziej rozbudowany antikeylogger spośród 4 wersji dostępnych w ofercie producenta. Jak chwalą się twórcy, wersja Ultimate zawiera w sobie całą funkcjonalność, jakiej można oczekiwać od oprogramowania tego typu. Warto przy tym zauważyć, że MaxSecurity Lab oferuje również darmową, acz bardzo ubogą funkcjonalnie wersję tego produktu.

Najważniejsze cechy Dataguard Antikeylogger Ultimate:

  • Bardzo prosty, funkcjonalny i przyjazny użytkownikowi interfejs programu
  • Wykrywanie zagrożeń metodą heurystyczną oraz usuwanie bez angażowania użytkownika tylko szkodliwej części kodu, pozostawiając niegroźną część programu do dyspozycji użytkownika.
  • Dataguard Antikeylogger jest bardzo lekki i nieodczuwalny podczas korzystania z komputera. Zapotrzebowanie na zasoby systemowe kształtuje się w okolicach 0% czasu procesora, zaś zużycie pamięci RAM nie osiąga nigdy poziomu 10 MB.

Jak zdobyć Dataguard Antikeylogger Ultimate za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji. Znajdziemy tam odsyłacz do formularza rejestracyjnego oraz graficzną instrukcję będącą pomocą w razie problemów z wypełnieniem formularza.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.