GadgetTrak za darmo

Dodał: admin listopad - 25 - 2011

Promocje związane z amerykańskim Czarnym Piątkiem nabierają rozpędu. Jeszcze przez kilka godzin możemy zgarnąć narzędzie do zabezpieczania i lokalizowania naszego laptopa w przypadku kradzieży, produkcji firmy ActiveTrak. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu GadgetTrak wraz z licencją ważną przez rok. Dzięki wspaniałomyślności producenta mamy szansę zaoszczędzić równowartość 20$. Aplikcja posiada interfejs w języku angielskim. Promocja będzie aktywna tylko przez niecałe 4 godziny i zostanie zamknięta dziś o godz. 12:00.

Z raportów publikowanych przez FBI wynika, że statystycznie 1 na 10 amerykańskich laptopów zostaje skradziony, a tylko 3% udaje się odzyskać. W związku z tym firma ActiveTrak przygotowała narzędzie dla systemów Windows oraz MacOS, które pomoże poprawić te statystyki i zlokalizować laptop w razie jego kradzieży. Jak chwali się producent, dzięki GadgetTrak nie tylko sprawdzimy gdzie znajduje się nasz komputer, ale także jak wygląda złodziej. Możliwe to będzie jednak jedynie w przypadku posiadania wbudowanej w laptop kamery internetowej.

GadgetTrak ustala położenie komputera na podstawie pozycjonowania przy użyciu sygnału WiFi. Autorzy deklarują, że program wskazuje lokalizację z dokładności nawet do kilku metrów. Ciekawą funkcją jest możliwość szybkiego wypełnienia formularza zgłoszenia kradzieży. Niestety producent skupił się tu tylko na amerykańskich odbiorcach i program obsługuje wyłącznie departamenty w USA. Na uwagę zasługują również budowane mechanizmy uniemożliwiające deaktywację programu wbrew woli właściciela.

Jak zdobyć GadgetTrak za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i wypełnić prosty formularz umożliwiający utworzenie bezpłatnego konta. Po aktywacji konta zostaniemy przeniesieni na stronę wyświetlającą nasz klucz licencyjny oraz umożliwiającą pobranie pliku instalacyjnego.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.