GOTD: Santa’s Elves Animated Wallpaper za darmo

Dodał: admin grudzień - 24 - 2011

Specjalna wigilijna promocja w serwisie Giveaway of the Day to nie szansa na zdobycie darmowego oprogramowania, ale okazja do zgarnięcia świątecznej, animowanej tapety, która została stworzona przez firmę Desktop Paints. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja produktu Santa’s Elves Animated Wallpaper. Standardowo zakup takiej tapety w internetowym sklepie producenta wiąże się z wydatkiem w wysokości ok. 8$. Oferta ważna tylko do jutra – 25 grudnia, do godz. 9:00 rano.

Podczas całego przedświątecznego okresu było już kilka okazji do zgarnięcia klimatycznych akcesoriów, które pozwolą upiększyć nasz system i wprowadzić do komputera odrobinę klimatu i magii Świąt Bożego Narodzenia. Dziś to już prawdopodobnie ostatnia okazja tego typu, by zdobyć animowaną tapetę pulpitu Santa’s Elves Animated Wallpaper.

Sam producent nie rozpisuje się na temat swojego dzieła, choć trzeba przyznać, że w tym przypadku nie ma zbyt dużego pola do popisu. Według opisu Desktop Paints, Santa’s Elves Animated Wallpaper przedstawia elfy – pomocników Świętego Mikołaja, którzy przygotowali się do wręczania prezentów i śpieszą się, by dostarczyć oczekiwane przesyłki ;)

Według zapewnień producenta, Santa’s Elves Animated Wallpaper będzie działać poprawnie na systemach operacyjnych Microsoft Windows XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 2.23 MB.

Jak zdobyć Santa’s Elves Animated Wallpaper za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.